Skocz do zawartości

EURO 2016


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Wiem, że w taki ustawieniu nie wyjdą ale oto mój typ na pierwszy mecz: 

Boruc - Piszczek, Glik, Pazdan (Salamon), Jędrzejczyk - Krychowiak, Jodłowiec, Linetty (Zieliński) - Grosicki (Kapustka), Błaszczykowski, Lewandowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 godzin temu, KaZuYa napisał:

Zeby nie było jak zawsze mecz otwarcia , mecz o wszystko , mecz o honor  niestety nasza obrona gra straszny piach ... Brakuje Mi Milika w twoim zestawieniu.

Nie ma Go, bo zmieniłem ustawienie na 4-3-3 lub jak kto woli 4-5-1, ponadto za bardzo nic nie pokazał w ostatnich sparingach. Bez Lewgo Milik nie istnieje. Ponadto zagęściłbym z Irlandią środek pola kosztem napastnika, bo to słabo wyglądało. A bez przewagi w środku pola i dość słabej dyspozycji obrońców, różnie to może wyglądać. Gdyby nie szło, to za Jodłowca (defensywnego pomocnika) wpuściłbym Zielińskiego lub Starzyńskiego. 
Ponadto Nawałka postawi w bramce na Szczęsnego (który jeszcze nic nam nie wybronił ekstra) lub Fabiańskiego. Zresztą, każda opcja z bramkarzem jest dobra.

4-4-2 było fajne 15-20lat temu, teraz topowe drużyny grają przeważnie 4-3-3, a bronią się 4-5-1. Jednak 4-4-2 Nawałce w eliminacjach wychodziło, bo m.in. Krycha harował za dwóch, a Lewy często schodził na tzw ofensywną 10tkę i rozgrywał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Hiszpanie przegrali z Gruzją, a i tak pewnie mają większe szanse od Nas na mistrzostwo, ale dopóki piłka w grze :)

Polecam ten film obejrzeć do końca, hicior kulinarny!!!
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Przez ostatni miesiąc wypiłem cysternę:pepsi: jakieś średnio 3 litry na dzień. Dziś postanowiłem wszystko rzucić, mam nadzieję, że na zawsze (który to już raz) no i zaczynam się kurna stresować już meczem!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Pepsi to była Pepsi cena nie spadała  niżej niż 5 złotych ... Teraz 2L , można kupić za 2.50 zł ... Szczerze piwa nie muszę pić a Pepsi dziennie 2L najmniej wchodzi .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pepsi jest bleee, bo brzuchol rośnie. Wracając do tematu. Grosicki ma wyjść na Irlandię, czy może poczekać, aż będzie w pełni gotów i dać go na Niemcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Przez przypadek wlazłem i wysłałem. Jest to może mój 10ty kupon w życiu. Jeszcze nigdy nic nie wygrałem. Oby Polska wygrała.

IMG_20160610_194102.jpg

Na razie z doniesień dziennikarzy na tt wychodzi na to, że mistrzostwa w Polsce organizacyjne były o wiele lepiej przygotowane.

Dziś  na luzie, ale za to w niedzielę z nerwami. Szczerze to najbardziej mi zależy na tym, aby tych mistrzostw nie rozwaliła jakaś niespodziewana bomba i tyle:beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...