Skocz do zawartości

EURO 2016


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jutro jako pomocnik kierowcy robię w De, ale będzie ogień, Polak i Niemiec w jednej kabinie hahahaha i mam na popołudnie, więc czas meczu z nim spędzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
20 minut temu, mav3rick napisał:

A ja jutro jako pomocnik kierowcy robię w De, ale będzie ogień, Polak i Niemiec w jednej kabinie hahahaha i mam na popołudnie, więc czas meczu z nim spędzę :D

Nie będziesz widział meczu? Oby Ciebie nie witał Loewą ręką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 minut temu, Krasnal napisał:

Nie wiem po co ta podnieta, przegramy!!!

Więcej wiary człowieku. Dawno nie byliśmy tak mocni, nawet jak przegramy to i tak wyjdziemy z grupy. A ja wierzę, że dziś Niemcy będą kwiczeć lub będzie jakiś remis.
Nawałce naprawdę udało się stworzyć coś wielkiego. szkoda byłoby nie wyjść z grupy. Ale jak wcześniej napisał @cygan786 obowiązkiem jest kibicowanie, a jeśli przegrać to z honorem tylko po walce.
 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To trochę się teraz narażę. Od 4 meczy Milik gra totalny pioch. Tak, strzelił bramkę z Irlandią, ale pewnie każdy by strzelił jedną bramkę na tyle sytuacji co on miał. Dziś totalnie irytował, gdy miał podać to dryblował, gdy podawał robił to źle. gdy miał uderzyć to nie trafiał czysto w piłkę.
Po pierwszej połowie się wściekałem, że np. nawet taki Kapustka nie gra na 10tce kosztem Milika, a mamy i Starzyńskiego i Zielińskiego, pewnie więcej pożytku byłoby, gdyby środek pola był bardziej szczelny.
Wynik świetny, gra obrony znakomita. Co ten Pazdan dziś robił - mistrzostwo świata. Ale Glik, Piszczek, Jędza czy Błaszyczkowski z Lewym w defensywie - rewelacja. Osobno wyróżniłbym Mączyńskiego, co on tam dzisiaj robił w środku pola, niesamowicie dobrze się ustawia bez piłki. Niby nic nie zrobił na pierwszy rzut oka, ale czarną robotę wykonał perfekcyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...