Skocz do zawartości

EURO 2016


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Race rzucone na boisku - jest na to prosty sposób. Automatycznie, bez względu na rangę meczu, przerwać go, kara  finansowa i dyskwalifikacja . walkower. Do skutku, aż nie zapanowałbym porządek. Po jakimś czasie kibole sami siebie by pilnowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Najprawdopodobniej zagramy ze Szwajcarią. Trzymam oczywiście kciuki za Irlandię PŁN w meczu z Niemcami.

Ja bym trochę chłopaków oszczędził i zrobił kilka zmian.

A. Boruc - A co niech ma, w każdym meczu inny bramkarz.

Jędrzejczyk - Glik - Pazdan - Wawrzyniak - Para stoperów niech gra, no ewentualnie Salamon  za któregoś ze środkowych obrońców, Piszczek niech czeka na następnym mecz.

Mączyński - Linetty - Zieliński - Krycha odpoczywa, a Ci niech rzeźbią :P

Peszko - Milik - Kapustka - Lewy niech odpoczywa, tak samo Grosik i Kuba, a Milik ma szansę na przełamanie :) 

Wiem, że skład nierealny, ale myślę, że jakaś rotacja by się przydała. Misja Szwajcaria rozpoczęta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Grendziu napisał:

Najprawdopodobniej zagramy ze Szwajcarią. Trzymam oczywiście kciuki za Irlandię PŁN w meczu z Niemcami.

Ja bym trochę chłopaków oszczędził i zrobił kilka zmian.

A. Boruc - A co niech ma, w każdym meczu inny bramkarz.

Jędrzejczyk - Glik - Pazdan - Wawrzyniak - Para stoperów niech gra, no ewentualnie Salamon  za któregoś ze środkowych obrońców, Piszczek niech czeka na następnym mecz.

Mączyński - Linetty - Zieliński - Krycha odpoczywa, a Ci niech rzeźbią :P

Peszko - Milik - Kapustka - Lewy niech odpoczywa, tak samo Grosik i Kuba, a Milik ma szansę na przełamanie :) 

Wiem, że skład nierealny, ale myślę, że jakaś rotacja by się przydała. Misja Szwajcaria rozpoczęta :P

Odleciałeś. Może zmień zawód i idź na trenera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
23 minuty temu, Krasnal napisał:

Odleciałeś. Może zmień zawód i idź na trenera?

Możliwe, że "odleciałem" ten wątek akurat biorę na pół żartem pół serio. Jestem kibicem reprezentacji i wszelakiej piłki kopanej. Pewnie jak większość krewkich kibiców, każdy ma w głowie jakiś tam skład, czy też wizję na prowadzenie jakiejś tam drużyny. Swego czasu byłem uzależniony od menadżerów piłkarskich. Sport to całe moje życie. Nie szukam poklasku. Bawię się tym wątkiem i tyle.

W oczekiwaniu na upragniony awans :-)uploadfromtaptalk1466441921724.thumb.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...