Skocz do zawartości

EURO 2016


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubię Poznania. Boruc ma wszędzie kobietę :D

Szkoda, że na boisku Fabiana nie uczyli bronić karnych hahahahaha

Statystyki możesz sobie wiesz gdzie wsadzić

Nie mam internetu aby powtarzać i czytać czyjeś brednie. Widzę co się dzieje lub działo sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dla mnie EURO skończyło się gdy odpadła Polska, niestety ale podpisuję się pod analizą ESPN, dodal tylko, że podczas ERUO jak i przed, broniłem Nawałkę i reprezentację. Uważam, że nie wykorzystaliśmy potencjału do końca...
http://www.sport.pl/euro2016/1,136510,20354509,euro-2016-espn-krytykuje-adama-nawalke-chyba-nieslusznie.html#indeks_news

Komu teraz kibicuję? Odpadła Polska, potem Islandia, niech będzie Walia:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nawałka z nowym kontraktem, po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw niech będzie, oby wyciągnął wnioski z tej porażki, bo drugi raz takiego układu drużyn nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W necie burza, czy był karny czy też nie. Oczywiście, że był i koniec. Jak się skacze do główki to się wsadza głowę, a nie rękę. Grizmann - Brawo Ty.

Wczorajszy mecz tylko pokazał jak niewiele nam brakło do finału, no ale jak zabrakło jaj aby rotować składem, to już nic nie zrobimy. Nawet rano się spierałem z kobietą, abym odpuścił Nawałce już...  Walia bez Ramsey-a to już nie tak jakość i była do ogrania, nawet żelaznym, zajechanym składem reprezentacji Polski.

No odpuściłem przecież, ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że piłkarze są świadomi tego, że odpadli o mały włos i to się może już nie powtórzyć. Ale co tam Formella rośnie - hahaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
58 minut temu, cygan786 napisał:

FRANCJA !!!!

Ja ubrałem koszulkę Polski :P Dlaczego trenerem reprezentacji na EURO nie był Czerczesow, dopiero wczoraj na to wpadłem :beer1:

Od niedawna jestem fanem talentu Grizmanna, więc choćby z tego względu za Francją, niż za "Panem Żelkiem" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...