Skocz do zawartości

Spalinowy silnik zaburtowy dla wędkarza


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Mój budżet tego nie wytrzyma, ale będę szukał okazji, najlepiej po sezonie. Moc 20/25/30 KM z naciskiem raczej na 20KM. 

Jak ktoś coś zobaczy fajnego to proszę dać znać, bez pośpiechu, jak już go kupię to za rok odwiedzę większość imprez wędkarskich na topie spinningowych. W tym roku na tą chwilę w planach są Lubniewce o puchar Burmistrza we wrześniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grendziu

    21

  • RS

    8

  • cygan786

    3

  • tobiasz

    3

  • Administrator

Nowe Hondy są po około 12tyś 20KM, nie bez znaczenia dla mnie jest waga, czym lżejszy tym lepszy. Suzuki też już w tej cenie można dostać.
Pożyjemy, zobaczymy. Jest dużo czasu, aby wyrwać okazję, ważne aby nie wtopić i  nie kupić zajechanego lub po wodzie słonej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • Administrator

A już myślałem, że się nie pochwalisz :) Brawo bardzo dobry wybór. Kiedy test roimy? Planujesz jakieś wzmocnienia, może specjalny pantograf?:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już mnie nogi świerzbią... ale co to za koszmar - wziąłem najlżejszy w tym segmencie bo 44kg, ale i tak ledwo go do chaty zatargałem, jak sobie pomyślę, że będę musiał go kiedyś znieść (mieszkam na 4 piętrze) to mi się odechciewa pływać :D Test to pewnie pod koniec kwietnia. Rozmawiałem z Marcinem to powiedział, że oni to i na 25KM pływali, ograniczenie nie jest od mocy tylko chodzi o wagę silnika, a te 20KM waży tyle co 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@RS zapomnij o jeziorach człeku młody, zalewy i rzeki jak chcesz się rozwijać nauczą Cię prawdziwego wędkowania :39icon: Na "swojej wodzie", możesz z kobietą dla relaksu pływać :221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz łódkę, ja mam silnik - można to połączyć i gdzieś jechać :D Teraz już nie będzie takiego ślimaczenia jak na Wielimiu - godzinę w jedną stronę :P U mnie wiesz jak jest z rybami, na dobrą sprawę 3mc łowienia. W sumie ma to być do zabawy... może jakąś deske pociągnie za sobą, zobaczymy.

Edytowane przez RS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...