Skocz do zawartości

Mięsiarstwo w wędkarstwie


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dość nietypowe wejście, takie niby sito etyczno-moralne. :P

A żeby była jasność i odpowiedź udzielona, to już piszę jak nasz świat wygląda:

- nie jesteśmy ortodoksami ani w zakresie C&R, ani w zakresie "karta musi się zwrócić",

- podchodzimy racjonalnie, hobbystycznie i edukacyjnie do wędkarstwa, więc każdy sobie swoją ścieżkę wytycza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie synku to raz. Jestem pełnoletni. Nie toleruję mięsiarstwa, jak i całego tego dziadostwa, komuny PZW, rybaków. To jest złe. Przez to nie ma ryb. Panie Kotwic nie można być takim, albo takim, bo się jest nijakim. To jak w polityce albo w lewo, albo w prawo, ten kto jest w centrum jest do bani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
19 minut temu, Krasnal napisał:

Tylko nie synku to raz. Jestem pełnoletni. Nie toleruję mięsiarstwa, jak i całego tego dziadostwa, komuny PZW, rybaków. To jest złe. Przez to nie ma ryb. Panie Kotwic nie można być takim, albo takim, bo się jest nijakim. To jak w polityce albo w lewo, albo w prawo, ten kto jest w centrum jest do bani.

A łowisz na jakiś dżdżownice, inne wszelakie robactwo? Przecież robisz żyjątkom tak krzywdę i je zabijasz.
A etycznym jest dziurawienie ryb i ich wypuszczanie? Poniekąd je wtedy kaleczysz dla przyjemności. Ja wypuszczam w 99% ryb, ale jak ktoś zabierze jedną rybkę czy dwie to mi to lotto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryby wypuszczam od razu po złowieniu. Łowię dla przyjemności. Nie interesuję mnie to czy rybę coś boli czy nie. Tym bardziej jakieś robactwo. Nie cierpię miesiarzy, bo przez nich nie ma ryb i tyle. Ale widzę, że tutaj jest klub wzajemnej adoracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Krasnal napisał:

Nie cierpię miesiarzy, bo przez nich nie ma ryb i tyle. Ale widzę, że tutaj jest klub wzajemnej adoracji.

Przyczyn braku ryby jest całe mnóstwo, włączając w to czynniki ożywione i nieożywione.

Można o tym dyskutować i wskazywać miarodajne źródła wiedzy, na tym polega idea forum i edukacji.

 

Co do wzajemnej adoracji, to dziwnie negatywnie odbierasz forum, pisząc pretensjonalnie, niewiele wnosząc merytorycznej treści.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie przyczyny? Wszystko wiadomo przecież. Ile razy mam powtarzać: rybacy, PZW i mięsiarze i tyle w tym temacie. 

Są jeszcze przyduchy, kormorany ,wydry, rolnicy i kłusownicy. Jak widać to nie takie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...