Skocz do zawartości

DAIWA PROCASTER 1500A / Shimano Nasci FC C2000S


Bażantejro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam planuje zakup kołowrotka do wędki okoniowej  mam tutaj dwa typy które wpadły mi w oko niestety nie miałem do czynienia z tymi sprzętami więc stąd ten post proszę o opinie co Wy o tym sądzicie.

Oczywiście nie ograniczam się to tych dwóch typów jeżeli macie swoje typy w podobnym przedziale cenowym z chęcią się z nimi zapoznam. 

 

Z góry dziękuje za poświęcony czas i za podzielenie się wasza bezcenna jak dla mnie wiedzą.

Pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety też nie moja półka, ale spodziewam się, że w Shimano za 4 stówy pewnie będzie się coś w środku tłukło 😉 

Procastera na oczy nie widziałem, ale mając taki budżet poszukałbym czegoś w Okumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bażantejro napisał(a):

Witam planuje zakup kołowrotka do wędki okoniowej  mam tutaj dwa typy które wpadły mi w oko niestety nie miałem do czynienia z tymi sprzętami więc stąd ten post proszę o opinie co Wy o tym sądzicie.

Oczywiście nie ograniczam się to tych dwóch typów jeżeli macie swoje typy w podobnym przedziale cenowym z chęcią się z nimi zapoznam. 

 

Z góry dziękuje za poświęcony czas i za podzielenie się wasza bezcenna jak dla mnie wiedzą.

Pozdrawiam!!!!

Nowe Nasci jest minimalnie lepsze od starego. Procastera nie miałem chyba w ręce a Nasci stare mam całą rozmiarowke od 2000 w górę.

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ardiansson napisał(a):

Mocno tłucze w środku pod obciążeniem?🙃

Nic nie tłucze, może dlatego, że wiem jak ich używać a może dlatego, że je sam serwisuje.

A może dlatego, że nie łowię ryb/kupuję bo lubię/mogę/chcę. 

 

Zbędne wykreślić :P 

 

Nie obciążam ich tak bardzo by się tłukły, nie dostają po pupie gdyż używam ich do metody i spinningu z łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...