Skocz do zawartości

UltraLight


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
  • Administrator
Dnia 8.07.2016 o 17:26, RS napisał:

niech tylko spróbuje to mu ten kij na głowie połamie^^

hmm... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja chyba zostanę przy Shimano.za 300 zł mam super sprawdzony kij. Pamiętam jak miałem kiedyś za 100 zł Robinsona, co to była za szpada. Każde prawie branie z rybą. Rewelacja, naprawdę, po kilku sezonach straciłem szczytówkę, końcówka pękła. Kolega wymianie mi z innej wedki, tego samego modelu cała górna część. I kurcze to już nie było to. Całość jakby inaczej złożona, puste brania, inna minimalnie akcja wędki, nie te czucie.... Odłożyłem, poszedłem w Favorite, świetny kijek za ponad 700 zł i co z tego jak już pękł na głowacicy  i to w trzech miejscach jednocześnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz Niemiecką jakość :P 

@GrendziuJa może a raczej na pewno do specjalistów spinningowych nie należę, ( to moja odskocznia od stacjonarnego wędkowania) ale mam podobne zdanie jak i Ty nie trzeba wcale przepłacać aby dobrze się "bawić"

Z tym że jak w dużej mierze przywiązuję wagę do designu i jak kijek w ręku leży, za to często przepłacam - ale co jak się podoba :D nie płacę  za markę.

Sportex nie jest tak znaną firmą a kijki naprawdę w padły mi w oko- a ich nazwa dużo mówi Arrow :P 

Sporo "rozmawiałem" z naszym wspólnym kolegą - który według mnie nie jednego mistrza by zawstydził, sporo wiedzy mi przekazał - "dał wędkę nie rybę"

wytłumaczył mi co i jak reszty uczę się samodzielnie. Biorąc pod uwagę że jakieś doświadczenie w wędkarstwie mam wyciągam wnioski samodzielnie

Wiele bym dał aby po spiningować z  doświadczonym wędkarzem- który umie przekazać wiedzę wytłumaczyć co i jak na jakie szczegóły zwrócić uwagę a czy głowy sobie nie zawracać  :)  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na UltraLight

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...