Skocz do zawartości

UltraLight


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem kiedyś kluchę, starego Dragona HTC Perch. Kij głuchy jak pień, ale za to więcej ryb na niego siadało, bo ładnie się poddawał przy braniu i ryby się nie odbijały. Problem w tym, że brań praktycznie nie było na nim czuć, tylko wieszała się na nim ryba. Trochę to dziwne, ale skuteczne, a jak to Shimano jest czułe i klucha to może być fajne połączenie. 

Normalni ludzie mają możliwość adaptacji do środowiska i pewnie po 2x by im ten kij pasował... Jaki by nie był.

No, ale mówię o normalnych :grin-min:

 

a ty marudź dalej.

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie marudzę, ponoć też wcina ryby, chce się o tym przekonać, mam ten komfort, że odpowiedź mogę dać nawet za rok. Justyna dla mnie była najlepsza i to sie nie zmieniło, drugie miejsce to Tsuri.

Miałem kiedyś Shimano Trouta Area bodajże i d... Nie urwał, mimo, że metròwke wyciągnął. 

Masz rację, jestem inny niż wszyscy i raczej dobrze mi z tym???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.04.2022 o 10:33, Grendziu napisał:

Nie marudzę, ponoć też wcina ryby, chce się o tym przekonać, mam ten komfort, że odpowiedź mogę dać nawet za rok. Justyna dla mnie była najlepsza i to sie nie zmieniło, drugie miejsce to Tsuri.

Miałem kiedyś Shimano Trouta Area bodajże i d... Nie urwał, mimo, że metròwke wyciągnął. 

Masz rację, jestem inny niż wszyscy i raczej dobrze mi z tym???

trout area? i nie wstydziłeś się tego napisu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 godzin temu, christhof70 napisał:

trout area? i nie wstydziłeś się tego napisu?

Ale że co, że e niby kije pstrągowe jak mi leżą, to nie mogę używać na oksy, no bo napis  i kij jest dedykowany pod pstrągi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał:

Ale że co, że e niby kije pstrągowe jak mi leżą, to nie mogę używać na oksy, no bo napis  i kij jest dedykowany pod pstrągi??

przecie jaja sobie robię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jako, że mamy na forum obecnego i przyszłego Miszcza świata w połowie okoni z brzegu (Dariusz G. - RODO), chciałem zapytać co może polecić w szonie 2023.

Ubzdurałem sobie jakiś dłuższy kij 2.7-3 m, 7-8 g do okazjonalnego połowu z brzegu w jeziorze (nie do zboka), który dobrze ładuje się już od 2 g + tłister czy tanta 3-3,5 cm do powiedzmy 6 g + guma.

@Adolf  @mav3rick @Bubu  i reszta bandy dawać tu, a ja robię popcorn.

💩

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na UltraLight

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...