Jump to content

Czego oczekujecie od projektu "dla Ryb"


Grendziu
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Jesteśmy już z Wami ponad 7 miesięcy, kilka rzeczy się zmieniło, kilka sytuacji nas przerosło. Nie jest też tak, że wszystko nam wyszło.

Portal, forum, galerię zdjęć i blogi stworzyliśmy z myślą stworzenia społeczeństwa "dla Ryb" czegoś w formie komunikacji, aby być jak najbliżej Was, aby być rzeczywistym. Informatycznie prawie wszystko się udało, tzn. udało się wydobyć maksa z oprogramowania na którym powstał dlaRyb.pl Wszystko było i na zawsze będzie darmowe, no chyba, że się zwiniemy...

Serwery wymiatają i pozwalają utrzymać naszą chmurę oraz przesyłane pliki bez problemu. Ja osobiście ubolewam nad tym, że Nasze społeczeństwo wirtualne "dla Ryb" jest takie małe.

Jak widać trudno jest się przebić z takim projektem dziś w internecie. Social media a w szczególności facebook, twitter, czy też snapchat  - zabijają takie projekty. Tego osobiście nie przewidziałem.

Wiem, że brakuję nam filmów, że brakuję spotkań wśród ludzi, czy szkoleń wśród dzieci i młodzieży - raz większości z Nas brakuję nam czasu, dwa nie ma jeszcze np. dofinansowań z UE aby być bardziej aktywnym (np. organizowanie stanowisk dla niepełnosprawnych), czasami brakuję też nam konsekwencji i motywacji, jak u każdego człowieka.

Powstała Fundacja, przez Nią chcieliśmy i chcemy dla Was organizować m.in. łowiska dla wędkujących - to jest mój osobisty konik, z którym chcę nadal się zmierzyć i mimo wielu nie powodzeń, rozmów, cały czas szukamy rozwiązań i nowych wód dla Was, na nowych zasadach.

Sami mamy wiele wątpliwości i tutaj pytanie do naszej, chcąc nie chcąc małej aktywnej społeczności (mała ale SUPER), czy np. cały projekt mamy ograniczyć tylko do fanpage i informacji zawartych na nim. Czy może wystarczy nam tylko strona statyczna typu informację co się dzieje na "dla Ryb" i na tym koniec.

A może mamy iść jeszcze szerzej i próbować małymi kroczkami wzbudzać zaufanie w tym co robimy i mamy coś więcej robić dla Was?

Co byście oczekiwali od Nas, macie jakieś pomysły na zmiany, na to aby nasz wspólny projekt dobrze  przyjął się wśród społeczności wędkarskiej?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...