Skocz do zawartości

Kupię stary sprzęt wędkarski z PRL


tomczykwedkuje
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów, kupię stary sprzęt wędkarski, interesują mnie głównie stare wędki bambusowe i kołowrotki typu katiusza 😁 może komuś zalega na strychu lub garażu.

Docelowo chce kupić 3 zestawy takie jak na filmie wklejony poniżej:

Zarzucam starodawną bambusową wędką pamiętającą czasy #PRL

Jeżeli macie ciekawe zalegające strychy piwnice gadżety wędkarskie z PRL zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam
 
Michał Tomczyk / TOMCZYKwedkuje
www.youtube.com/@tomczykwedkuje
www.facebook.com/tomczykwedkuje
www.instagram.com/tomczykwedkuje/
www.tiktok.com/@tomczykwedkuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W sumie to podpinam się pod wątek, z chęcią coś kupię, aby ktoś mi z tego zrobił perełkę i dla zabawy pobawię się bambusami.

Już kiedyś miałem taką zajawkę, ale koleś z FB mnie oszukał niestety i zapomniałem o problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo kto tu na forum zajrzał? Siema Michał. Z Mistrali przesiadasz się na bambusy, leszcze i sumy z Wisły będą miały ciężki sezon. Pozdrawiam. Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cygan786 napisał(a):

Ooo kto tu na forum zajrzał? Siema Michał. Z Mistrali przesiadasz się na bambusy, leszcze i sumy z Wisły będą miały ciężki sezon. Pozdrawiam. Adam

Cześć Adam, tak planuje kilka odcinków nagrać na mój kanał YouTube w stylu retro i szukam większej ilości takiego sprzętu 😁 pozdro

Pozdrawiam


Michał Tomczyk / TOMCZYKwedkuje
www.youtube.com/@tomczykwedkuje
www.facebook.com/tomczykwedkuje
www.instagram.com/tomczykwedkuje/
www.tiktok.com/@tomczykwedkuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w tym sezonie uda mi się odwiedzić kilka twoich miejscówek nad Wisłą, wykupiłem lubelskie to będzie więcej możliwości. Fajna ta miejscówka co Papa Smerf karpia złowił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cygan786 napisał(a):

Może w tym sezonie uda mi się odwiedzić kilka twoich miejscówek nad Wisłą, wykupiłem lubelskie to będzie więcej możliwości. Fajna ta miejscówka co Papa Smerf karpia złowił.

Tak, tylko bardzo oblegana 😂 chodzi pewnie o gołąb ?   

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...