Skocz do zawartości

Westin W4Finesse Shad 2nd 2,20m


Bebzon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, że nigdy nie byłem na szkierach oraz nie widziałem na oczy W4 uważam, że to dobry wybór, ale wolałbym coś szybszego.

Proszę bardzo 🙂

💩

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przez pół sekundy poważnie, to może pomyśl nad Favorite SkyLine 2.13 10-30g.

Kupiłem w Plecionie dwie sztuki 2.13: 10-30 i 15-45. Fajne szybkie kije, ale nie kije od szczotki. Szczególnie mi przypadł do gustu ten do 30g, który od piździernika 🙂 został moim podstawowym kijem.

Uważam, że w tej kasie warto kupić.

💩

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, Bebzon napisał(a):

Panowie, taki kijek. Szkiery, łódka i sandały. Ma to sens? Wypadłem z obiegu 🙃

https://sklepdrapieznik.pl/84639-wedka-westin-w4-finesse-shad-2nd-220m-10-28g.html

A dlaczego Westin 🤔

Na Szkierach byłem, sandaczy nie łowiłem, tylko na gumy tej marki łowię... To i tak więcej niż sobie kiedyś obiecałem...💩

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Grendziu napisał(a):

A dlaczego Westin 🤔

Na Szkierach byłem, sandaczy nie łowiłem, tylko na gumy tej marki łowię... To i tak więcej niż sobie kiedyś obiecałem...💩

i słusznie. przereklamowana kupa i droga w stosunku do jakości. wolę sc. nie neguję jak ktoś kupi, ale me zdanie na nie😁

  • Thanks 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Grendziu napisał(a):

A dlaczego Westin 🤔

Na Szkierach byłem, sandaczy nie łowiłem, tylko na gumy tej marki łowię... To i tak więcej niż sobie kiedyś obiecałem...💩

A jakimi kijami łowisz z łódki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
15 godzin temu, Bebzon napisał(a):

A jakimi kijami łowisz z łódki?

Głównie Tailwalk, ale też bawię się innymi wynalazkami jak Suzuki czy 6th Element.

Jadę na Rybomanie popatrzeć co jest ciekawego w kijach właśnie... Choć chodzi mi po głowie jeszcze jeden kręciołek i stop na ten rok z dużymi wydatkami 😉

Łysol z Barlinka ma duży zestaw chrustu za miliony którego nie używa. Jakbyś pojechał dotknąć do testów to same w palcach pękają🫣🫣🫣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Grendziu napisał(a):

Głównie Tailwalk, ale też bawię się innymi wynalazkami jak Suzuki czy 6th Element.

Jadę na Rybomanie popatrzeć co jest ciekawego w kijach właśnie... Choć chodzi mi po głowie jeszcze jeden kręciołek i stop na ten rok z dużymi wydatkami 😉

Łysol z Barlinka ma duży zestaw chrustu za miliony którego nie używa. Jakbyś pojechał dotknąć do testów to same w palcach pękają🫣🫣🫣

Dzięki. W sumie to mam czas. Na pewno nie będę na tygodniowe wędkowanie wywalał flaków z portfela. Ale lubię lubić swoje kije i je mieć. Jedni mają fetysz kręciołów, inni wędek, ale chodzi o to, żeby to miało sens. Ja stawiam na kije, nie lekceważąc młynków, bo np. przy sumowaniu z brzegu skupiłbym się na młynku. Kwestia okoliczności.

Zrobię sobie jeszcze przegląd Fenwicka, S.C. i Dragona. Stary jestem, to i lubię klasyki. Bo Dragon swoimi kijami chyba już na to zasłużył.🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zawsze podkreślam, że jakość czyni cuda, przeważnie stawiałem na kije, ale kreciołki też mają swój urok. Myślę, że 4-7 bardzo dobrymi zestawami kij plus dobre coś do kręcenia, można docelowo dobrze się bawić bez większej filozofii. Jak znacie wodę to 2/3 zestawy wystarcza na jedną sesję. A że nam się nudzi to człowiek zaś wymyśla casty srasty, multiki owsiki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Grendziu napisał(a):

Zawsze podkreślam, że jakość czyni cuda, przeważnie stawiałem na kije, ale kreciołki też mają swój urok. Myślę, że 4-7 bardzo dobrymi zestawami kij plus dobre coś do kręcenia, można docelowo dobrze się bawić bez większej filozofii. Jak znacie wodę to 2/3 zestawy wystarcza na jedną sesję. A że nam się nudzi to człowiek zaś wymyśla casty srasty, multiki owsiki.

Czyli nie biorą?

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...