Skocz do zawartości

Kupię wędkę do 12/16g jednoskład - spinning


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jak w temacie. Szukam czegoś fajnego w tym zakresie wagowym, pod warunkiem, że w jednym składzie.

Kołowrotek upstrzony, nie kupiony już mam.

Co d kijków mam większe wymagania niż w kreciołkach, choć i w tym temacie trochę powoli się zmienia.

Mam wysłużony Savage Gear LRF 228cm w dwu składzie, ale on będzie dla gości, dzieci etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grendziu napisał(a):

Jak w temacie. Szukam czegoś fajnego w tym zakresie wagowym, pod warunkiem, że w jednym składzie.

Kołowrotek upstrzony, nie kupiony już mam.

Co d kijków mam większe wymagania niż w kreciołkach, choć i w tym temacie trochę powoli się zmienia.

Mam wysłużony Savage Gear LRF 228cm w dwu składzie, ale on będzie dla gości, dzieci etc.

czy powyżej 5000 zł. to będzie gites?😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
49 minut temu, christhof70 napisał(a):

czy powyżej 5000 zł. to będzie gites?😁

Nawet ST.CROIX LEGEND XTREME INTERNATIONAL SPINNING jest tańszy, więc proszę bez żartów 😛😛😛 musi leżeć w ręce, szkoda że na targach skupiłem się na UL do 4g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, christhof70 napisał(a):

mam większe wymagania niż w kreciołkach

no jak większe to chyba dałem dobrą cenę😁. jakby chciał legenda, by se kupił, ale jak kminię za cienki jest. no wyższych nie znam😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swoja drogą to z polecenia to kij do 200 zł to można kupić, ale wysoką półkę trza w łapy samemu. o ile pamiętam żaden mój kij nie pasował @Grendziu , a mnie jego kije. ktoś, kto długo i dużo łowi ma wyrobione swoje preferencje, albo i nie ma. wtedy kupuje na potęgę do tzw. testowania 😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To znalazłem w sieci kilka dni temu, nie wiem czy aktualne 🤔🤔🤔

Messenger_creation_6eacd7c4-7774-49a9-a7b6-ec685e1d7a8f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, christhof70 napisał(a):

a swoja drogą to z polecenia to kij do 200 zł to można kupić, ale wysoką półkę trza w łapy samemu. o ile pamiętam żaden mój kij nie pasował @Grendziu , a mnie jego kije. ktoś, kto długo i dużo łowi ma wyrobione swoje preferencje, albo i nie ma. wtedy kupuje na potęgę do tzw. testowania 😁

Dokładnie, nie chce do testowania, chce co lubię i mi pasuje. Nie lubię wydawać w ciemno niepotrzebnie kasy🫣🫣🫣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Generalnie bardzo lubię kupować to co się łamie podczas prezentacji w rękach, jak inni pokazują...

Tak też było z LRF z pierwszego posta SG...

Na Rybomanii koleś ją złamał, a ja potem kupiłem ten model on-line.

Ponadto pamiętam jak dziś, gdy poznałem jednego Łysola z Barlinka, chwalił się sprzętem co tam tego nie ma...

Jedna wędka zrobiła na mnie wrażenie, nawet chciałem ją pożyczyć na Bulwary "na płytkie"... Później jak pisali w gazecie lokalnej, wynalazek sam pękł ze starości, a ów użytkownik do dziś dzień nie chce wysłać zdjęcia tego cudnego modelu, twierdząc, że takich wędek nie ma już na rynku dostępnych 😆

W sumie to się nie dziwię, bo patyki do ryb nie powinny kruszyć się od powietrza 🫣🫣🫣

@Ardiansson czekam na fotkę 💩💩💩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Grendziu napisał(a):

To znalazłem w sieci kilka dni temu, nie wiem czy aktualne 🤔🤔🤔

Messenger_creation_6eacd7c4-7774-49a9-a7b6-ec685e1d7a8f.png

pod sandacza dobra. nie ma 183 cm, to chyba niedobra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...