Skocz do zawartości

Zabawa kołowrotkami


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

No i przepadałem. Podoba mi się łowienie, nie chińszczyzną. W tym wątku nie będzie recenzji jak na YT, czy podawanie parametrów jak przez profesjonalistów, po prostu będą porównania w stylu zabawy. Jakiś swoisty ranking zdobyczny przez sprzęt z Japonii.

Exist został rozdziewiczony, oby kiedyś łowił skutecznie, na przeciwko była Stella. I to będzie najczęściej porównywalne, bynajmniej w okresie przed szczupakowym, Shimano vs Daiwa...

Bohaterem dzisiejszego dnia była Stella, dwa brania i dwa wcięcia, okoń strasznie wziął delikatnie, szczupak dość mocno pobrał   mini przynętę z dna. Łowiłem obciążeniem do 3g plus gumki... Padł jeden okoń, oraz szczupak 70cm (bez foty) jako przyłów.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że po głowie chodzą pomysły aby dozbroić się w więcej Japończyków i to nie jest ok.

Blanki też w sumie były MADE IN JAPAN i oba do 7g.

I. Ryby - Shimano vs Daiwa = 2:0

I a. Stella vs Exist = 2:0.

II. Brania ewidentne wskazujące na pobranie przez rybę =1:0.

lll. Ilość domniemanych brań = 2:1.

Podsumowanie wyprawy: jako fan Daiwy tylko po dzisiejszym, wybrałabym Stellę 🫣🫣🫣

PXL_20240307_144149385.jpg

PXL_20240307_144120438.jpg

PXL_20240307_150157760.jpg

PXL_20240307_151259987.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grendziu napisał(a):

No i przepadałem. Podoba mi się łowienie, nie chińszczyzną. W tym wątku nie będzie recenzji jak na YT, czy podawanie parametrów jak przez profesjonalistów, po prostu będą porównania w stylu zabawy. Jakiś swoisty ranking zdobyczny przez sprzęt z Japonii.

Exist został rozdziewiczony, oby kiedyś łowił skutecznie, na przeciwko była Stella. I to będzie najczęściej porównywalne, bynajmniej w okresie przed szczupakowym, Shimano vs Daiwa...

Bohaterem dzisiejszego dnia była Stella, dwa brania i dwa wcięcia, okoń strasznie wziął delikatnie, szczupak dość mocno pobrał   mini przynętę z dna. Łowiłem obciążeniem do 3g plus gumki... Padł jeden okoń, oraz szczupak 70cm (bez foty) jako przyłów.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że po głowie chodzą pomysły aby dozbroić się w więcej Japończyków i to nie jest ok.

Blanki też w sumie były MADE IN JAPAN i oba do 7g.

I. Ryby - Shimano vs Daiwa = 2:0

I a. Stella vs Exist = 2:0.

II. Brania ewidentne wskazujące na pobranie przez rybę =1:0.

lll. Ilość domniemanych brań = 2:1.

Podsumowanie wyprawy: jako fan Daiwy tylko po dzisiejszym, wybrałabym Stellę 🫣🫣🫣

PXL_20240307_144149385.jpg

PXL_20240307_144120438.jpg

PXL_20240307_150157760.jpg

PXL_20240307_151259987.jpg

to dzięki kołowrotkowi miałeś te brania? nooooooooooooooooooooo w sumie

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, christhof70 napisał(a):

to dzięki kołowrotkowi miałeś te brania? nooooooooooooooooooooo w sumie

A masz jakieś anse co do tego?😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ArekH napisał(a):

A masz jakieś anse co do tego?😉

z katuszką bym pojechał i miał 4 brania😁

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, christhof70 napisał(a):

z katuszką bym pojechał i miał 4 brania😁

Tylko że nie mógł byś napisać- Na Stelle łowiłem. A oxy? Oxy nieważne! 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko żeby zaś jakiś apacz źle nie zrozumiał to nie neguję takich sprzętów jak ktoś chce posiadać. ja bym tyle nigdy nie wydał, bo nie mam takiej potrzeby. ponabijać się chyba można😁

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, christhof70 napisał(a):

ponabijać się chyba można😁

Darecki ma poczucie humoru. Można pociskać. 

  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Postanowiłem w tym wątku nie dać się sprowokować i uśmiechać z pocisków, bo i testy także są przerysowane...😉😉😉

Dziś nad wodą byłem z 4h. Cały czas łowiąc i chroniąc się przed wiatrem Niestety poległem, była jedna spinka. Zestawy te same co w pierwszym poście. Po pierwszym razie ubzdurałem sobie, że Exsist mi nie leży, dzisiaj było inaczej, myślę, że gdy dostanie plecionkę z Japonii, a nie Chińczyka, którego ma, to będzie o wiele lepiej łowił...😆🫣🫣🫣

Wracając do ryb. Jedno spięcie dużego pasiaka, którego widziałem, branie było chwila po tym, jak raz zauważyłem, że okoń zagonił najprawdopodobniej ukleję w krzakach. Przynęta to mini imitacja rybki z firmy Relax, niestety słabo wpięty...

I. Ryby - Shimano vs Daiwa = 0:0.

I a. Stella vs Exist = 0:0.

II. Brania ewidentne wskazujące na pobranie przez rybę = 0:1.

lll. Ilość domniemanych brań = 0:2.

IV. Spinki= 0:1.

V. Podsumowanie: nadal bardziej lubię Stella, choć trudno jest porównywać  kołowrotki 2000 Exista, z...  poprostu wychodzi bardzo mały do 2500 Stella.

Aktualny stan zwyciest ogółem:

Shimano 1:1 Daiwa.

PXL_20240309_103631276.jpg

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Grendziu napisał(a):

Exista, z...  poprostu wychodzi bardzo mały do 2500 Stella.

Widzisz Gruby... Jak się ma jedną Stellę to tak jest 💩

Kup se FK, bo posiadasz FJ a zobaczysz różnice w gabarytach. No i bez problemu kupisz ją z płytką szpulą, gdzie nie trzeba 3 km linki.

💩💩💩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Zabawa kołowrotkami

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...