Skocz do zawartości

Zabawa kołowrotkami


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Trzecia odsłona to wojenka Chiny vs Japonia pod marką Shimano przez 2h pływania.

Niestety poległem, bez brań. Dodam, że Stradic 1000 był na kiju do 3,5g i nadal bardzo lubię ten kręciołek...

Wynik końcowy:

Chiny vs Japonia = 0:0

PXL_20240310_142000288.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Grendziu napisał(a):

Trzecia odsłona to wojenka Chiny vs Japonia pod marką Shimano przez 2h pływania.

Niestety poległem, bez brań. Dodam, że Stradic 1000 był na kiju do 3,5g i nadal bardzo lubię ten kręciołek...

Wynik końcowy:

Chiny vs Japonia = 0:0

PXL_20240310_142000288.jpg

jak możesz tak obrzydliwą rękojeść, a w zasadzie brak w ręku trzymać. no coś wstrętnego. idzie to na dno

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, christhof70 napisał(a):

jak możesz tak obrzydliwą rękojeść, a w zasadzie brak w ręku trzymać. no coś wstrętnego. idzie to na dno

Nie przesadzaj.

Też mam taką w okoniowym Sraxonie i Okumie One Rod i pewnie w kilku innych i jest ok.

Dotykasz blanku i masz lepsze czucie. Trzyma się też całkiem dobrze.

💩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ardiansson napisał(a):

Nie przesadzaj.

Też mam taką w okoniowym Sraxonie i Okumie One Rod i pewnie w kilku innych i jest ok.

Dotykasz blanku i masz lepsze czucie. Trzyma się też całkiem dobrze.

💩

nie przesadzam. dla mnie to jest wstrętnie brzydkie jak wiele rzeczy dzisiaj. bez żadnego stylu, ale marketing zawsze spowoduję, że będzie to piękne. no i najważniejsze będzie lepiej czuć branie. ja p..................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
55 minut temu, christhof70 napisał(a):

nie przesadzam. dla mnie to jest wstrętnie brzydkie jak wiele rzeczy dzisiaj. bez żadnego stylu, ale marketing zawsze spowoduję, że będzie to piękne. no i najważniejsze będzie lepiej czuć branie. ja p..................

Miałem nie komentować, Krzysztof o gustach się nie dyskutuje, lubię kije z korkiem i bez, ten wątek jest typowo zabawowy, utrudniam sobie specjalnie łowienie, aby ponownie wędkarstwo mi się nie znudziło za szybko... Stąd np jakaś wkrętka trzy rzuty jedną, trzy rzuty drugą wędką i statystyki dodatkowe z d...

Ponadto jak dozbroje sprzęt kompleksowo, to jestem za leniwy, aby za każdym razem zmieniać kołowrotki do wędek jeśli łowie teraz codziennie i na jednej wodzie... Trzymam to aktualnie w domu, jest ochota to w 5 sekund się pakuje i jadę...

Doskonale zdaje sobie sprawę, że kołowrotki nie łowią, tylko mogą bardziej umilić wędkowanie, wg mnie liczy się podanie przynęty oraz odpowiednie prowadzenie, bardzo ważne jest też jej prezentacja w wodzie, odpowiedni dobór gumy z czymś tam co sobie wymyślimy. Wiesz to sam najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Grendziu napisał(a):

Miałem nie komentować, Krzysztof o gustach się nie dyskutuje, lubię kije z korkiem i bez, ten wątek jest typowo zabawowy, utrudniam sobie specjalnie łowienie, aby ponownie wędkarstwo mi się nie znudziło za szybko... Stąd np jakaś wkrętka trzy rzuty jedną, trzy rzuty drugą wędką i statystyki dodatkowe z d...

Ponadto jak dozbroje sprzęt kompleksowo, to jestem za leniwy, aby za każdym razem zmieniać kołowrotki do wędek jeśli łowie teraz codziennie i na jednej wodzie... Trzymam to aktualnie w domu, jest ochota to w 5 sekund się pakuje i jadę...

Doskonale zdaje sobie sprawę, że kołowrotki nie łowią, tylko mogą bardziej umilić wędkowanie, wg mnie liczy się podanie przynęty oraz odpowiednie prowadzenie, bardzo ważne jest też jej prezentacja w wodzie, odpowiedni dobór gumy z czymś tam co sobie wymyślimy. Wiesz to sam najlepiej.

przecie ja o swoim guście, a nie czyimś

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, christhof70 napisał(a):

przecie ja o swoim guście, a nie czyimś

...a w ogóle to się Krystyn nie znasz, bo twoja ulubiona firma StC robiła/robi serie Legend Xtreme z takim uchwytem a przecież oni wiedzą najlepiej jaki jest dobry 😜 

💩💩💩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ardiansson napisał(a):

...a w ogóle to się Krystyn nie znasz, bo twoja ulubiona firma StC robiła/robi serie Legend Xtreme z takim uchwytem a przecież oni wiedzą najlepiej jaki jest dobry 😜 

💩💩💩

dlatego ni mam tego. brzydki był i nie pasił do firmy😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ardiansson napisał(a):

...a w ogóle to się Krystyn nie znasz, bo twoja ulubiona firma StC robiła/robi serie Legend Xtreme z takim uchwytem a przecież oni wiedzą najlepiej jaki jest dobry 😜 

💩💩💩

eeeeeeeeeeee ni mam ulubionej firmy. nie mógłbym łowić na sprzęt jednej. mam kije, które mi pasują "akcjowo" i wizualnie. nigdy też nie kupię wędki ani młynka za więcej jak 1000-no 1500 to już max. może być i za 200, byle mi leżał. to są narzędzia. na dzisiaj mam wyselekcjonowany sprzęt przez lata i jeśli czegoś nie połamię to nowego patyka już nie kupię. muchówki mam 3, feederów 6 ( o 1 za dużo), spinów więcej, bo przez lata łowiłem praktycznie wszystkimi możliwymi technikami, oprócz j................... UL, którego nienawidzę😁

  • Like 1
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A teraz mini pierwsze wrażenia: Na razie Exist mnie nie zauroczył, nie wiem czy wart jest tej ceny wg mnie. Ja i tak dałem o ponad tysiąc mniej niż nowy, a kupiłem nieużywany...

Mam w głowie jeszcze jeden zakup, jest to Aritity którym kręciłem jak kupowałem Exista i jakoś zrobił na mnie lepsze pierwsze wrażenie i uwaga była to hybryda. Gdybym kupił wtedy Aritity to pewnie szybciej zakupiłbym Exista z czystej ciekawości, więc nie żałuję...

Na razie chwilowy brak kasy i sam kręciołek jako nowa nieużywana używka za droga wg mnie, bo dodaję 150zl i mam nowy na gwarancji...

Stella jest Git, ale mnie zabawki szybko się nudzą, więc muszę docelowo sobie dozować wrażenia, aby nie poszła do lamusa...

Jeśli chodzi o chińszczyznę to dziś naprawdę można sporo poszukać i się dobrze pobawić, pytanie jak będą się sprawować gdy naprawdę będą katowane kilkadziesiąt razy w sezonie...

Do Stradic mam mieszane uczucia... Lubię swoją 1000 nawet w formie zabawy testowo dawała radę na Szkierach w Szwecji, złowiła z trzy szczupaki bez zająknięcia w słonej wodzie...za to wersja 4000 leży i się kurzy, może pójdzie do fidela kiedyś...

Trochę jestem zawiedziony plastikami z Dajły, które kiedyś opisałem na głównej stronie... Jedna nadal pływa w Odrze, druga charczy... Możliwe, że ją trochę przeciażyłem...

Na zakończenie Dragon (zdjęcie) który mam pod ręką, poszedł na serwis, po serwisie kręci aż miło na sucho... Wcześniej powiedziałbym że to 💩💩💩 będzie u mnie dla gości, dzieci, bo nie mam zamiaru już pożyczać sprzętu podczas łowienia, no chyba, że profesjonalistom...

Sedony i inne nie chce mi się opisywać...

Wczoraj prawie kupilem Penne Slammer 8000 pod sumy, ale że nie mam pewności, że będę je łowił to odpuściłem.

Edit: zapomniałem napisać o Twin Power - fajny japonczyk w bardzo dobrej cenie, dla mnie wystarczająca broń do wszelkich zadań...

Cytując klasyka, co zjadł zęby przez lata na kołowrotkach japońskich "te dzisiejsze kreciołki wszystkie jakieś na jedno kopyto, ja uwielbiam swoje "Mielenium" 

PXL_20240311_071956356.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...