Skocz do zawartości

Shimano Vanford


Bebzon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie fejk ani podpucha. Po prostu wypadłem z obiegu jak wiewiórka z magazynu orzeszków.

Te Vanfordy to mają jakiś sens? Czy Stradic lepsiejszy? I jeszcze tych tryliard literek na opisie modelu.

Poważnie, proszę o uczciwe opinie, a nie dopiekanki, że jestem spinningowym zjebkiem.

Liczę na litość 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam trzeci albo czwarty sezon z Vanfordem. Kupiłem go chwilę po premierze. Używam go do kija okoniowego do 8g w rozmiarze 2500. Napiszę krótko: brać w ciemno. Poza mną jeszcze 4-5 gości używa z którymi łowię, każdy go już ma ponad sezon i nie chce nic innego.

Kto mnkw zna, to wie że po sezonie sprzedaje kołowrotki i biorę coś nowego. Vanford poprostu nie ma dla mnie konkurencji i będzie ze mną dopóki będzie kręcił. Po tym sezonie wyślę go do Czesia z SiG by go obadał.



  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, mav3rick napisał(a):

Zaczynam trzeci albo czwarty sezon z Vanfordem. Kupiłem go chwilę po premierze. Używam go do kija okoniowego do 8g w rozmiarze 2500. Napiszę krótko: brać w ciemno. Poza mną jeszcze 4-5 gości używa z którymi łowię, każdy go już ma ponad sezon i nie chce nic innego.

Kto mnkw zna, to wie że po sezonie sprzedaje kołowrotki i biorę coś nowego. Vanford poprostu nie ma dla mnie konkurencji i będzie ze mną dopóki będzie kręcił. Po tym sezonie wyślę go do Czesia z SiG by go obadał.


 

To nie konkret, to cegła. Wszystko w temacie, serdecznie dziękuję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany, że będziesz zadowolony. Jedynie trzeba wziąść pod uwagę, że to kołowrotek do lżejszego łowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...