Skocz do zawartości

Czesław Czech
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Używałem trzy z przedstawionych na obrazkach. Pierwsza z lewej i druga z lewej - nie zrobiły na moich rybkach jakiegoś wrażenia. Później za flagą pierwsza z lewej Metohd MIX dała dużo ryb, ale nie do końca ja osobiście byłem zadowolony z frakcji, myślałem, że będzie bardziej zmielona. 
Aby wydać jakąkolwiek opinie czy są dobre czy złe, musiałbym im dać więcej szans, a tak trudno mi określić cenę do jakości.

Zapachy wydają się być fajne, intensywne. Nie sugerowałbym się także opinią forumowiczów, bo na jednej wodzie one się sprawdzą, na drugiej niekoniecznie. A to czy w danym momencie ryby na to będą brać czy nie to ma na to wiele innych czynników.

Ponadto słyszałem, że u mnie na Warcie swego czasu robiły niezłą robotę i przyciągały duże leszcze :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę aby podjąć test paru zanęt tej serii i zobaczyć jakie będą efekty.

Na początek może sprawdzę sobie GOLD - PRO BREAM CLASSIC i postaram się przestawić jak sprawdziła się nad woda.

5998711653

Czy ktoś miał z styczność z ta zanętą?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jak znam życie to pewnie @Elvis miał. Ja może też kiedyś, ale nie pamiętam. 

No właśnie, Waszym zdaniem, ile razy trzeba łowić na daną przynętę aby stwierdzić czy jest dobra czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał:

Jak znam życie to pewnie @Elvis miał. Ja może też kiedyś, ale nie pamiętam. 

No właśnie, Waszym zdaniem, ile razy trzeba łowić na daną przynętę aby stwierdzić czy jest dobra czy nie?

nie wiem mam zamiar sprawdzić ją na paru łowiskach, nie wykluczam rzeki. Zastanawiam się jak zrobić testy, gdzie pisać o ich wynikach. na forum czy blogu ? proszę o poradę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.08.2016 o 13:35, Czesław Czech napisał:
myślę aby podjąć test paru zanęt tej serii i zobaczyć jakie będą efekty.

Na początek może sprawdzę sobie GOLD - PRO BREAM CLASSIC i postaram się przestawić jak sprawdziła się nad woda.
 

imageproxy.php?img=http%3A%2F%2F5.allegroimg.pl%2Fs400%2F07%2F59%2F98%2F71%2F16%2F5998711653&key=50fc48c5b93657c79194b073cc4f837f4673f87fb8384b1bf61ccb8b8be747b0

Czy ktoś miał z styczność z ta zanętą?  

 

Dnia 2.08.2016 o 19:38, Grendziu napisał:
Jak znam życie to pewnie @Elvis miał. Ja może też kiedyś, ale nie pamiętam. 

No właśnie, Waszym zdaniem, ile razy trzeba łowić na daną przynętę aby stwierdzić czy jest dobra czy nie?
 


A i owszem. Miałem kiedyś z nią do o czynienia. To świetna zanęta leszczowa. Podstawa do stworzenia tzw. bazy.Taki klasyk na leszcze jak w nazwie. Wielu zawodników jeszcze do niedawna łowiło bądź nadal łowi na zanęty MVDE. Mam w swojej okolicy łowisko gdzie np. Sensas ryb nie daje w przeciwieństwie do Marcela z serii G5.
Świetne są też czarne zanęty na płoć choć tak jak pisał Grendziu nie wszędzie się spisują, ale tak jest ze wszystkim.
Co do testów. Nie wiem ile razy trzeba łowić by coś sprawdzić i czy w ogóle można jednoznacznie stwierdzić że coś jest dobre lub nie. Może jeśli chodzi o jakąś konkretną wodę to tak, ale tak żeby nie uogólniać.
Świetne są też dodatki (aromaty)od Marcela.
A tak na marginesie to część zanęt Robinsona jest sygnowana logo MVDE lub przez Kremkusa o ile dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 3.08.2016 o 21:14, Czesław Czech napisał:

chciałbym zrobić na początek test na wodzie stojącej z 2 -3 razy owej zanęty 

No to do dzieła i czekamy na wyniki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...