Skocz do zawartości

Problem


KaZuYa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może ktoś się orientuje kurde jako, że byłem w Libercu zachciało się pojechać do Pragi nic nawet nie wiedziałem a przypadkiem znajomy spytał ile kosztuje teraz Winieta a ja zielony nawet nie wiedziałem o co chodzi. Okazało się, że przejechałem przez płatne drogi bez wykupienia znajomy mówi, że mam Wielkie szczęście, że mnie nie zgarnęli... Tylko teraz kwestia czy mogą mnie jakoś namierzyć. Dziękuję za odp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie namierzą Cię, ale kup winietę tam gdzie jesteś. Tam jest podział na płatne i niepłatne drogi. W polskim necie jest gdzieś wykaz co o jak. Jak odpalę kompa, to postaram się coś poszukać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

dodano 17 minut temu

Sytuacja ta miala miejsce we wtorek także po ptokach...Teraz tylko kwestia czy poza kontrolą , może ktoś namierzyć...

 

 

Edytowane przez KaZuYa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 godzin temu, KaZuYa napisał:


 

dodano 17 minut temu

Sytuacja ta miala miejsce we wtorek także po ptokach...Teraz tylko kwestia czy poza kontrolą , może ktoś namierzyć...

 

 

http://www.mytocz.eu/pl/system-opat-za-przejazd/mapa-patnych-drog/index.html

http://www.mytocz.eu/pl/uzytkownik/najczesciej-zadawane-pytania/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Czy ktoś wie co to jest i jak ewentualnie to wykorzystać? Mam na myśli metodę, bo jak początkowo sądziłem do tego miał ten pellet służyć.

e3823fc3086855ff2c64a51185adad4b.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, elvis napisał:

Czy ktoś wie co to jest i jak ewentualnie to wykorzystać? Mam na myśli metodę, bo jak początkowo sądziłem do tego miał ten pellet służyć.

e3823fc3086855ff2c64a51185adad4b.jpg

 

 

Traktuj to jako zanętę do miksu 50/50 (rozpuści się)- tak zrobiłem z pelletem wątroba Harisona. No cóż.... Zapach ok, a reszta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traktuj to jako zanętę do miksu 50/50 (rozpuści się)- tak zrobiłem z pelletem wątroba Harisona. No cóż.... Zapach ok, a reszta...

Chyba raczej 1/99 !
Lekko nawilżany spryskiwaczem. Ciapa.
Po pięciu minutach nadal cały. Beton!
Jedyne co pozostaje to zwykły koszyk, spomb lub proca. d2539cefecf0ec243e88987d326cd0be.jpg7be81ea89e2657ba16b1c256801389a5.jpga1e3262a4d2cf9baa26c74e9f71c0798.jpgf704350754992adb062c28b80ab3ae69.jpg
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek z tym pelletem harisona daj se spokój....( no chyba że do zanecenia z ręki... )  a hakowy to już wogóle jakieś nieporozumienie ....

nie wiem jak zanęty ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie mam szczęścia do Harisona
To jest pellet haczykowy. Testy po pięciu minutach w wodzie. Pellet rozsypał się przy próbie wyjmowania z wody.
6bf31cdb756d89fb8506553f2f7ccd8c.jpg671759f445a83eddaf70723f458afe3a.jpgd3471b5a74ec0b5db58b37dd2e6f9456.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...