Skocz do zawartości

Pokrowiec


Ostap
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam

Chcę kupić w końcu pokrowiec sztywny. Najlepiej 130cm choć już wiem, że nie ma takiego. Zostaje zatem 160cm bo takich jest najwięcej i są też fajne.

Nie chcę gówna od mikado czy innych topowych polskich śmieci. Jedynie traper competition miałem w ręku i gdyby nie długość to wykonanie całkiem całkiem.

Poważnie myślę o takim

http://sklepbarbus.pl/2522-pokrowiec-tuba.html

Pokrowiec musi mieć 3 komory minimum.

Muszą się zmieścić 2 uzbrojone karpiówki z kołowrotkami 8000. Wiem, że ten milo pomieści je spokojnie i choć nie ma kieszeni to 1 komorę poświęciłbym na pierdoły a drugą na sztycę itp

Może ktoś posiada coś co może polecić lub może ktoś ma używkę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator


Które? Te które chcę kupić?

Wejdą dwie karpiówki?

Jaka jest jego szerokość?

Z kołowrotkami będzie miał kłopot. Jutro na kompie Ci znajdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 8.08.2016 o 06:44, Ostap napisał:

A nie możesz zmierzyć?
Masz identyczne jak ten który pokazałem?

Tak mam identyczne to co pokazałeś w pierwszym poście. Zapomnij o tym, że wejdą Ci kołowrotki karpiowe. Tego za bardzo nie da się zmierzyć na sztywno. Tam są problemy aby np weszły 4 feedery lub 4 spiny z mniejszymi kołowrotkami. No chyba że rączkę będziesz skręcać. Ale to także jest denerwujące. Przeważanie mam komory z wędkami wymienionymi jak wyżej i w ostatniej mam inny sprzęt, baty podpórki.
 

Do karpiówek kupiłem pokrowiec DAIWA INFINTY, karpiowy, długi, miękki. 4 komory na karpiówki. Wchodzą tam 2x karpiówka z dużym kołowrotkiem, 1x spomb i 1x barbel z dużym kołowrotkiem i do tego są 4 komory bez kręciołków plus jeszcze jakieś inne miejsca do wkładania akcesoriów. I ten pokrowiec na styk mi się zamyka z grubym sprzętem. Jedyny minus, że jest strasznie długi, chyba 1,8m. Dzwoń jakby co to Ci wszystko wytłumaczę.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...