Skocz do zawartości

Genlog


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mnie interesują wszelkie info na temat tych wędzisk. Ale opinie użytkowników, a nie opisy sprzedawców. Jak byście cokolwiek mieli, to poproszę w tym wątku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W pierwszej chwili myślałem, że jest literówka i tytuł ma być "ginekolog", potem "geolog". Sorry, starzeję się. :-)
Nigdy nie miałem do czynienia z tym sprzętem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędzisk jeszcze nie widziałem, ale posiadam żyłkę firmy Genlog. Z tego co słyszałem to jest to jakaś pochodna firmy Trabucco. Jakaś tańsza wersja. Muszę przyznać, że do chwili obecnej spisuje się dobrze. Może nawet lepiej od żyłki Browninga, którą też posiadam i aktualnie łowię. Jest to nowa firma nieco tańsza od innych firmowych. Ma strasznie słabą reklamę w sieci tzn. kiepski lektor, wędkarzy i ogólnie słaby przekaz w filmikach. Taka sobie reklama podpasek (przepraszam).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak twierdzi kolega z którym od czasu do czasu spotykam się nad wodą. Stąd ta ostrożność. Próbował reklamować trzy czy cztery różne średnice tych żyłek w sklepie bo się strasznie rwały, ale bez skutku. Otrzymał info że tak ma być. Dawał mi tą żyłkę( 0.25)dzisiaj do ręki bym osobiście sprawdził i faktycznie pęka niczym moja ostatnia Daiwa 0.27 . Jest słaba. Ja również mam tą żyłkę i dodatkowo z tego samego sklepu i będę musiał się jej przyjrzeć by w najmniej oczekiwanym momencie nie pękła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J/W Napisz własne zdanie! Dla mnie? i dla ludzi z tego portalu? Będzie to ważne. Dajesz! 


Jasne, że napiszę jak tylko wrócę do domu na weekend to ją dokładnie obejrzę. Mam ja na innym młynku. Tak jak pisałem wcześniej początkowo zrobiła na mnie pozytywne wrażenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...