Skocz do zawartości

Trolling na rzece


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jeden z kolegów wysyłając mi zdjęcia na FB z rzeki Warta podczas upałów zachęcił mnie do tego aby spróbować swoich sił na rzece w poszukiwaniu sumów.
Szczerze to jestem w tym zielony, raz w życiu trollowałem po Warcie i było więcej zaczepów niż brań. A propos, ponoć Warta się odradza i rośnie w siłę z dnia na dzień po tragedii, pojawia się sporo drobnicy, kolega wyciągnął bolenia itd. I to na tym właśnie odcinku jest sporo sumów, większość w przedziale 150cm. Ponoć niewidoczne dal echo, ale jak już się użyję kwoka to odrywają się od dna.

Ponoć za sumem najlepiej pływać w upały w samo południe, tak jak było, więc może doczekam się takich dni i poeksperymentuję. Jak ktoś widział gdzieś jakieś filmiki, atykuły na temat trolla w rzekach lub ma doświadczenie i mógłby opisać to byłbym wdzięczny, bo mam zamiar wypłynąć za rybą życia na mojej Warcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
15 minut temu, cygan786 napisał:

Jawnie czy anonimowo?

Zawsze jawnie, nie boję się hejtu i przeciwników, z każdej krytyki można wyciągnąć wnioski i odwrócić je przeciwko krytykom zamieniając w wymierne korzyści. Są one potrzebne, bo choćby dzięki temu wiemy, że ktoś nas widzi, czyta, zastanawia się czy być z nami czy przeciwko....

Dobra, starczy już tych moich mądrości :P Wracjąc do tematu,   co fachowcy mają nam do powiedzenia o trollu w rzekach, tym prawdziwym wędkarskim :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Czytam ten opis i kapcie mi spadły, że jeszcze go nie mam :grin-min:

Sorry Najgrubszy, ale tyle wazeliny co tu nasmarowali to szkoda gadać.

Kup coś sprawdzonego, a nie szukasz kolejnego wynalazku.

Wkleję opis, bo to szczyt marketingowego nawijania makaronu na uszy ?

Stal CNC... bo je#ne na zawał ???, widać przyjęli taktykę napisania miliona wyrazów, których czytający ma nie zrozumieć i to ma go przekonać do zakupu, że niby jest taki zajebisty i NASA, Mosad oraz KGB i USB brały udział w jego konstruowaniu :grin-min:

P.s. dobrze, że chociaż ze Slammerem III Cię przekonałem ?

----------------------------------

Multiplikator Sumowy  Deep Water Light  'N‘ High Speed 12LH Lewy - WFT

 

Nasz najlepszy multiplikator do połowów głębinowych i trollingu ! Multiplikator WFT o znakomitej jakości. Satysfakcja z wysokich wymagań dotyczących niezawodności i komfortu. Czy to w wersji 1-biegowej ze stałej szybkiej prędkości 65cm pobierania linki na obrót korby, lub 2-biegowa rewolucyjna konstrukcja ze zwiększoną prędkością. WFT Deep Water Light spełnia najwyższe standardy niezawodności i komfort. Niska waga, duża sztywność i unikalny w tej klasie anty-reverse! zapewnienia bezpośredni natychmiastowy kontakt z rybą nawet na dużych głębokościach. W porównaniu do innych modeli o wadze około 600g, które są zazwyczaj wykonane z tworzywa sztucznego i przy znacznie wyższej sile, WFT Deep Water to metal ! tutaj jest jego wyższą moc. Waga WFT Deep Water Light jest niższa niż 600g. Żaden z wybranych testerów nie odesłał go z powrotem! (patrz na zdjęcia). Japońskie łożyska ze stali nierdzewnej "Made in Japan" posiadają duże rezerwy mocy które są niemal niewyczerpane w warunkach połowowych. Japońskie łożysko OWC mając nieskończony limit bezpieczeństwa jest bardzo wysokiej jakości która posiada niezwykle cenna prace, specjalna część która jest specjalnie produkowana dla WFT Deep Water Light w małych seriach. Producent zapewnia nośność ponad 100 kp - (odpowiada około 100kg) określone w taki sposób, że jest jednym z najsilniejszych łożysk w sektorze rybołówstwa jakiego użyto kiedykolwiek. Hamulce tarczowy z włókna węglowego i stali nierdzewnej zatrzymuje każda rybę ale również jest bardzo wrażliwy, pozwalając jednocześnie na bardzo precyzyjną regulację. Wąska wersja ("N")( Narrow-wąskie) WFT DEEP WATER pozwala układać przewód na szpulę bez użycia palca. Jak zwykle masz do nowego WFT DEEP WATER  przycięte na odpowiednią długość plecionki WFT KG Strong EXACT dostępna w takich odcinkach ze wykorzystasz całą szpule bez strat. Polecamy nowe okrągłe 32kg WFT STRONG o długości 480m. Dlaczego nie w nowej wersji kolorów?

PRZEKŁADNIA I ŁOŻYSKA KOMPLETNIE WYKONANE ZE STALI NIERDZEWNEJ

ABS nylon zacisk wędki jest w komplecie z wszystkimi multiplikatorami Deep Water.

WFT ASSIST DOG Wytrzymały i cichy anty-reverse system w multiplikatorach WFT.
Korzyści z nieskończonego sprzęgła jednokierunkowego w kołowrotkach są oczywiste. W plecionkach o niskiej rozciągliwości wymaga się bezpośredniego kontaktu, nie może być przerwany lub opóźniony jak to ma miejsce w konwencjonalnym przypadku sprzęgła jednokierunkowego. Zwłaszcza podczas jiggowania na morzu sprzęgło jednokierunkowe jest mocno obciążone - na tyle ze jest to zbyt wiele w tym samym czasie, w kompaktowym typu budowy kołowrotka jest bardzo mało miejsca i przestrzeń jest ograniczona.
WFT ASSIST DOG
Wytrzymałe i ciche sprzęgło jednokierunkowe na bębnach multiplikatorów WFT jednakże chroni łożyska przez zapadki ze stali nierdzewnej, na tyle ze duże obciążenie tu nie powstanie. Technika ta jest prosta, solidna i niewidoczne dla wędkarza. Nawet w temperaturach ujemnych - wyzwanie dla każdego sprzęgła jednokierunkowego - funkcja pozostaje absolutnie niezawodna.
WFT ASSIST DOG
Wytrzymałe i ciche sprzęgło jednokierunkowe na bębnach multiplikatorów WFT, zapewnia że ryby na dużych głębokość wody są bardzo blisko.
WFT INFINITE ASSIST-DOG System:
Unikalny anty-reverse z zabezpieczeniem przeciążeniowym.
Natychmiastowa blokada
Cichy ( żadne TicTicTic )
Wszystko ze stali nierdzewnej
Nierdzewny
Niezniszczalny
Nie wymaga konserwacji.

WFT DEEP WATER Light
Osłony boczne aluminiowe, rama i szpula wykonane są z jednego frezowanego kawałka wysokiej jakości stali CNC
Stal nierdzewna, szybka przekładnia oraz 2-biegowa przekładnia
Bezszelestny Anti reverse.
Powierzchnia anodyzowane złoto
6 japońskich łożysk kulkowych ze stali nierdzewnej
1 japońskie ekstra mocne łożysko ze stali nierdzewnej
Wszystkie śruby ze stali nierdzewnej
Wrażliwy i szybko regulowany mechanizm hamulca
Amerykańskie tarcze hamulcowe z włókna węglowego "Made in USA",
Hamulec stal nierdzewna
Mocna regulowana rękojeść

Pojemność szpuli: 360m / 39KG 0.25mm lub 480m / 0.22mm 32KG
Waga 590 gram
przełożenie: 1:5.8
Nawój przy jednym obrocie: 95cm.
wersja na lewą rękę.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Hotpoint napisał:

Stal CNC... bo je#ne na zawał ???, widać przyjęli taktykę napisania miliona wyrazów, których czytający ma nie zrozumieć i to ma go przekonać do zakupu, że niby jest taki zajebisty i NASA, Mosad oraz KGB i USB brały udział w jego konstruowaniu :grin-min:

@elvis Ty się nawet nie ukrywaj, Ty się zacznij tłumaczyć:
Czemu nie mówiłeś mi, że pracując na maszynach CNC wytwarzasz stal?
Ty wiesz ile można by zrobić z takiej fajnej stali CNC? A nic nie wspomniałeś :( ?


Grendziu sorry za offtop, ale jak zobaczyłem co @Hotpoint wyłuskał z opisu, to nie wytrzymałem.
Chyba za radą Wojaka Szwejka, autorowi takich opisów należy się podwójna lewatywa. :)

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...