Jump to content

Trolling na rzece


Grendziu
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Jeden z kolegów wysyłając mi zdjęcia na FB z rzeki Warta podczas upałów zachęcił mnie do tego aby spróbować swoich sił na rzece w poszukiwaniu sumów.
Szczerze to jestem w tym zielony, raz w życiu trollowałem po Warcie i było więcej zaczepów niż brań. A propos, ponoć Warta się odradza i rośnie w siłę z dnia na dzień po tragedii, pojawia się sporo drobnicy, kolega wyciągnął bolenia itd. I to na tym właśnie odcinku jest sporo sumów, większość w przedziale 150cm. Ponoć niewidoczne dal echo, ale jak już się użyję kwoka to odrywają się od dna.

Ponoć za sumem najlepiej pływać w upały w samo południe, tak jak było, więc może doczekam się takich dni i poeksperymentuję. Jak ktoś widział gdzieś jakieś filmiki, atykuły na temat trolla w rzekach lub ma doświadczenie i mógłby opisać to byłbym wdzięczny, bo mam zamiar wypłynąć za rybą życia na mojej Warcie.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
42 minuty temu, cygan786 napisał:

To kogo trolujemy?

Tam cały czas hejtuję trolinnguję :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
15 minut temu, cygan786 napisał:

Jawnie czy anonimowo?

Zawsze jawnie, nie boję się hejtu i przeciwników, z każdej krytyki można wyciągnąć wnioski i odwrócić je przeciwko krytykom zamieniając w wymierne korzyści. Są one potrzebne, bo choćby dzięki temu wiemy, że ktoś nas widzi, czyta, zastanawia się czy być z nami czy przeciwko....

Dobra, starczy już tych moich mądrości :P Wracjąc do tematu,   co fachowcy mają nam do powiedzenia o trollu w rzekach, tym prawdziwym wędkarskim :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Czytam ten opis i kapcie mi spadły, że jeszcze go nie mam :grin-min:

Sorry Najgrubszy, ale tyle wazeliny co tu nasmarowali to szkoda gadać.

Kup coś sprawdzonego, a nie szukasz kolejnego wynalazku.

Wkleję opis, bo to szczyt marketingowego nawijania makaronu na uszy ?

Stal CNC... bo je#ne na zawał ???, widać przyjęli taktykę napisania miliona wyrazów, których czytający ma nie zrozumieć i to ma go przekonać do zakupu, że niby jest taki zajebisty i NASA, Mosad oraz KGB i USB brały udział w jego konstruowaniu :grin-min:

P.s. dobrze, że chociaż ze Slammerem III Cię przekonałem ?

----------------------------------

Multiplikator Sumowy  Deep Water Light  'N‘ High Speed 12LH Lewy - WFT

 

Nasz najlepszy multiplikator do połowów głębinowych i trollingu ! Multiplikator WFT o znakomitej jakości. Satysfakcja z wysokich wymagań dotyczących niezawodności i komfortu. Czy to w wersji 1-biegowej ze stałej szybkiej prędkości 65cm pobierania linki na obrót korby, lub 2-biegowa rewolucyjna konstrukcja ze zwiększoną prędkością. WFT Deep Water Light spełnia najwyższe standardy niezawodności i komfort. Niska waga, duża sztywność i unikalny w tej klasie anty-reverse! zapewnienia bezpośredni natychmiastowy kontakt z rybą nawet na dużych głębokościach. W porównaniu do innych modeli o wadze około 600g, które są zazwyczaj wykonane z tworzywa sztucznego i przy znacznie wyższej sile, WFT Deep Water to metal ! tutaj jest jego wyższą moc. Waga WFT Deep Water Light jest niższa niż 600g. Żaden z wybranych testerów nie odesłał go z powrotem! (patrz na zdjęcia). Japońskie łożyska ze stali nierdzewnej "Made in Japan" posiadają duże rezerwy mocy które są niemal niewyczerpane w warunkach połowowych. Japońskie łożysko OWC mając nieskończony limit bezpieczeństwa jest bardzo wysokiej jakości która posiada niezwykle cenna prace, specjalna część która jest specjalnie produkowana dla WFT Deep Water Light w małych seriach. Producent zapewnia nośność ponad 100 kp - (odpowiada około 100kg) określone w taki sposób, że jest jednym z najsilniejszych łożysk w sektorze rybołówstwa jakiego użyto kiedykolwiek. Hamulce tarczowy z włókna węglowego i stali nierdzewnej zatrzymuje każda rybę ale również jest bardzo wrażliwy, pozwalając jednocześnie na bardzo precyzyjną regulację. Wąska wersja ("N")( Narrow-wąskie) WFT DEEP WATER pozwala układać przewód na szpulę bez użycia palca. Jak zwykle masz do nowego WFT DEEP WATER  przycięte na odpowiednią długość plecionki WFT KG Strong EXACT dostępna w takich odcinkach ze wykorzystasz całą szpule bez strat. Polecamy nowe okrągłe 32kg WFT STRONG o długości 480m. Dlaczego nie w nowej wersji kolorów?

PRZEKŁADNIA I ŁOŻYSKA KOMPLETNIE WYKONANE ZE STALI NIERDZEWNEJ

ABS nylon zacisk wędki jest w komplecie z wszystkimi multiplikatorami Deep Water.

WFT ASSIST DOG Wytrzymały i cichy anty-reverse system w multiplikatorach WFT.
Korzyści z nieskończonego sprzęgła jednokierunkowego w kołowrotkach są oczywiste. W plecionkach o niskiej rozciągliwości wymaga się bezpośredniego kontaktu, nie może być przerwany lub opóźniony jak to ma miejsce w konwencjonalnym przypadku sprzęgła jednokierunkowego. Zwłaszcza podczas jiggowania na morzu sprzęgło jednokierunkowe jest mocno obciążone - na tyle ze jest to zbyt wiele w tym samym czasie, w kompaktowym typu budowy kołowrotka jest bardzo mało miejsca i przestrzeń jest ograniczona.
WFT ASSIST DOG
Wytrzymałe i ciche sprzęgło jednokierunkowe na bębnach multiplikatorów WFT jednakże chroni łożyska przez zapadki ze stali nierdzewnej, na tyle ze duże obciążenie tu nie powstanie. Technika ta jest prosta, solidna i niewidoczne dla wędkarza. Nawet w temperaturach ujemnych - wyzwanie dla każdego sprzęgła jednokierunkowego - funkcja pozostaje absolutnie niezawodna.
WFT ASSIST DOG
Wytrzymałe i ciche sprzęgło jednokierunkowe na bębnach multiplikatorów WFT, zapewnia że ryby na dużych głębokość wody są bardzo blisko.
WFT INFINITE ASSIST-DOG System:
Unikalny anty-reverse z zabezpieczeniem przeciążeniowym.
Natychmiastowa blokada
Cichy ( żadne TicTicTic )
Wszystko ze stali nierdzewnej
Nierdzewny
Niezniszczalny
Nie wymaga konserwacji.

WFT DEEP WATER Light
Osłony boczne aluminiowe, rama i szpula wykonane są z jednego frezowanego kawałka wysokiej jakości stali CNC
Stal nierdzewna, szybka przekładnia oraz 2-biegowa przekładnia
Bezszelestny Anti reverse.
Powierzchnia anodyzowane złoto
6 japońskich łożysk kulkowych ze stali nierdzewnej
1 japońskie ekstra mocne łożysko ze stali nierdzewnej
Wszystkie śruby ze stali nierdzewnej
Wrażliwy i szybko regulowany mechanizm hamulca
Amerykańskie tarcze hamulcowe z włókna węglowego "Made in USA",
Hamulec stal nierdzewna
Mocna regulowana rękojeść

Pojemność szpuli: 360m / 39KG 0.25mm lub 480m / 0.22mm 32KG
Waga 590 gram
przełożenie: 1:5.8
Nawój przy jednym obrocie: 95cm.
wersja na lewą rękę.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Hotpoint napisał:

Stal CNC... bo je#ne na zawał ???, widać przyjęli taktykę napisania miliona wyrazów, których czytający ma nie zrozumieć i to ma go przekonać do zakupu, że niby jest taki zajebisty i NASA, Mosad oraz KGB i USB brały udział w jego konstruowaniu :grin-min:

@elvis Ty się nawet nie ukrywaj, Ty się zacznij tłumaczyć:
Czemu nie mówiłeś mi, że pracując na maszynach CNC wytwarzasz stal?
Ty wiesz ile można by zrobić z takiej fajnej stali CNC? A nic nie wspomniałeś :( ?


Grendziu sorry za offtop, ale jak zobaczyłem co @Hotpoint wyłuskał z opisu, to nie wytrzymałem.
Chyba za radą Wojaka Szwejka, autorowi takich opisów należy się podwójna lewatywa. :)

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@Grendziu a czy wiesz, że jeśli wrzucisz kostkę wazeliny na obrabiarkę sterowanią numerycznie będziesz miał WAZELINĘ CNC !!! :grin-min:

Następnym razem podeślij link po cichu to przeczytam za Ciebie :grin-min:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...