Skocz do zawartości

Fotel CUZO


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jak wygląda ostateczna wersja CUZO, coś się zmieniło od początku roku. Mój pierwszy zakup na sezon 2017 to będzie skompletowanie fotela i akcesoriów do feedera na dwie wędeczki :P
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 19.09.2016 o 15:05, Elvis napisał:


Żona robi prawo jazdy i będzie miał mnie kto na ryby wozićemoji41.png

Może żona też za Ciebie zacznie łowić ryby :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Administrator

Naoglądałem się sporo akcesoriów w sklepie i mam jakieś przemyślenia do mojego fotela CUZO 2 który w niedalekiej przyszłości chcę kupić.

1. Po prawej stronie montowana długa podpórka neoprenowa na tył 2 wędek.
2. Feeder Arm który mam od prestona z buzz barem i dwoma Reaperami GURU lub całość dzięki adapterom od @Elvis  na pomoście mocowania na podpórkach niskich plus Reaper też po prawej stronie.
3. Po lewej obrotowa miękka miska z zanętą.
4. Po lewej albo mocowany stolik albo nad zanętą też obrotowy stolik z zagłębieniem. Ewentualnie świetny kelner ala @Ostap z pudełkami.

5. Ja dorosnę to dodatkowo kiedyś może parasol. Przeważnie nie łowię w deszczu i mocnym słońcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał na dniach. Bo jeśli Stachu nie dośle mi do choinki, to ma przesrane. Dasz ludziom ciut czasu na przemyślenia? Czy teoria na już, Cię zadowala? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
51 minut temu, ArekH napisał:

Będę miał na dniach. Bo jeśli Stachu nie dośle mi do choinki, to ma przesrane. Dasz ludziom ciut czasu na przemyślenia? Czy teoria na już, Cię zadowala? 

Mam zamiar dopiero kupić na Ryboanii...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parło mnie na już. Zanim fotel dojdzie. Ale mam tak niestandardowe ruchy, że czekam na podstawę i dopiero reszta. Jestem specyficznym wędkarzem. Stąd moje wieczne spiny z np. Luk. 

Mam inne podejscie i własne zdanie. Często nie umiem znaleźć kompromisu. To mój błąd. Tu potrzeba wspólnoty na łowisku. Proponowałem Lukowi. Nie mam go za wroga. Było mu nie po drodze logistycznie. Rozumiem. Jest GS. Trudno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...