Skocz do zawartości

Fotel CUZO


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zagłębiam się aż tak bardzo w temat Darku, by się zastanawiać czy na zasiadce 48h odczuję brak podłokietników. Na drzemki walę do auta, nie lubię się nad sobą znęcać. A jeśli już będę chciał na fotelu, mam regulowane oparcie. Masz stary fotel. Odkręć i popróbuj. Wystarczą 2 klucze 10 tki. Tylko próbuj w warunkach bojowych. Tam się odczuwa większą mobilność na stanowisku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Sam już nie wiem czego chcę, oglądam filmy z feederem, to tak chcę łowić, ze spinnem to chcę pływać, karpie 20+ to chcę zostać karpiarzem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadło mi w oko ramię Tubertini które dałoby się fajnie mocować do Cuzo. Niestety, jest drogie i ciężkie jeśli waga na stronie sklepu jest prawdziwa. Informacji na jego temat jak na lekarstwo. Może jakimś cudem ktoś miał styczność? http://sport-fishing.pl/produkt/264/ramie-teleskopowe-do-fedeera-lub-odleglosciowki   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 28.12.2016 o 09:05, ArekH napisał:

Wpadło mi w oko ramię Tubertini które dałoby się fajnie mocować do Cuzo. Niestety, jest drogie i ciężkie jeśli waga na stronie sklepu jest prawdziwa. Informacji na jego temat jak na lekarstwo. Może jakimś cudem ktoś miał styczność? 

A coś takiego?

http://sklepdrapieznik.pl/sklep/kosze-wyczynowe-i-wyposazenie/17599-fajka-podwojna-z-profilowanym-neoprenem-4213cm.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku, chyba widziałem w Lubinie i nawet oglądałem, ale najwyraźniej nie zrobiło na mnie wrażenia, bo go nie pamiętam. Wiesz, że szukam inpiracji przy projektowaniu własnego i bym z pewnością coś wypatrzył. Muszę poszukać w pamięci...
Nie mniej jednak Tubertini ma fajny dizajn i ogólnie mi się też podoba. Tylko te ceny.....
Ps. Może Cygan będzie więcej pamiętał, bo też oglądał ich sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2016 o 10:10, ArekH napisał:
W nim szczególnie ten otwarty uchwyt zrobiłby robotę przy mocowaniu do Cuzo. Może będą mieli w Poznaniu. 


Zapodaj jakiś link bądź fotkę tego uchwytu.
W Lublinie ,fakt, było sporo sprzętu Tubertini, najbardziej moją uwagę przykuły kijki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...