Skocz do zawartości

Fotel CUZO


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Czesław Czech napisał:

to co polecacie dla mnie, chodzi o totalna luz bez zawodniczej spinki, waga moja 95 kg :)  a też coś co nie  nie przekroczy 150-200 zł budżet 

Nie wiem jak Ci się będzie podobać, ale właśnie wpadłem na coś takiego:

https://www.fishpoint.pl/fox-warrior-arm-chair-p-7471.html

 

 

3 godziny temu, Ostap napisał:

Fotel za 280zl niestety ma więcej wad niż 1 ;)

Trzaski przy ruszaniu się na fotelu (materiał o rurki)
Ogromne luzy przy wysunięciu nóg. Im więcej wysuniesz nogi, tym większe bujanie krzesła.

Nogi nie są równolegle do siebie. Jak ustawiasz przód idealnie to tył masz pod skosem. Rozpurka trochę to poprawia ale idealnie nadal nie jest.

Luzy oparcia na połączeniach. Zakręcasz gałki a oparcie ma luz kilka cm. Wymieniłem wszystkie śruby i jest lepiej. Nie idealnie.

Z zalet to powiem, że krzesło jest bardzo wygodne. Nawet bardzo bardzo wygodne.

Już pomijając wszystkie inne wady, to dla mnie podstawową i największą jest to, że nogi nie są równoległe do siebie, to rzuciło się w oczy już po rozłożeniu, inne można przeboleć,

Edytowane przez grych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ostap napisał:

Fotel za 280zl niestety ma więcej wad niż 1 ;)

Trzaski przy ruszaniu się na fotelu (materiał o rurki)
Ogromne luzy przy wysunięciu nóg. Im więcej wysuniesz nogi, tym większe bujanie krzesła.

Nogi nie są równolegle do siebie. Jak ustawiasz przód idealnie to tył masz pod skosem. Rozpurka trochę to poprawia ale idealnie nadal nie jest.

Luzy oparcia na połączeniach. Zakręcasz gałki a oparcie ma luz kilka cm. Wymieniłem wszystkie śruby i jest lepiej. Nie idealnie.

Z zalet to powiem, że krzesło jest bardzo wygodne. Nawet bardzo bardzo wygodne.

Potwierdzam i się bardzo zastanawiam czy się nie zacząć uśmiechać do @MrProper o tego jego Monstera. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Czesław Czech napisał:

To co polecacie dla mnie, chodzi o totalna luz bez zawodniczej spinki, waga moja 95 kg :)  a też coś co nie  nie przekroczy 150-200 zł budżet

Jeśli nie planujesz obwieszać fotela akcesoriami. http://allegro.pl/elektrostatyk-fotel-fk2-wedkarski-karpiowy-i6998700056.html  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Potwierdzam i się bardzo zastanawiam czy się nie zacząć uśmiechać do @MrProper o tego jego Monstera. :D

Ty sie nie uśmiechaj bo jeszcze ludzie są w stanie pomyśleć ...........??

Ja zdania jeszcze nie zmieniłem, nie mam takiej natury ?

Nie wiem chyba byś mnie musiał wku......ć do łez, wtedy - oooj ?chyba bym Ci podniósł cenę troszeczkę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobry wybór. Bardzo wytrzymała konstrukcja i bezawaryjna. Jeśli się podoba, nie zastanawiaj się. Mam taki, tylko bez regulowanego oparcia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cygan786 napisał:
9 minut temu, Semi napisał:
Mam F5R chyba z 10 lat już, to dobry fotel.:1312_thumbsup_tone3:

Tez mam F5R, jak na moje potrzeby jest rewelka.

A ten fotel ma chyba jakieś dostępne akcesoria ale nie wiem czy lepiej nie założyć osobnego tematu dla tego fotela :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...