Skocz do zawartości

Fotel CUZO


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ArekH napisał:

Arek Orzeszyna dorabia takie adaptory. 

wiec  zakupuje ten fotelik a ciekawy jestem jaka centa tego adaptera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten fotel ma chyba jakieś dostępne akcesoria ale nie wiem czy lepiej nie założyć osobnego tematu dla tego fotela  
Ma. Robi je niejaki Arkadiusz Orzeszyna.
Też mam ten fotel. Całe oprzyrządowanie robiłem sam, jeszcze długo przed wspomnianym kolegą.
Polecam samemu coś dorobić.
Fotel bardzo wygodny, nawet za bardzo, bo aktywnie łowić się nie chce. Na zawody feederowe się średnio sprawdzi.
Polecam zaopatrzyć się w podnóżek koniecznie czteronożny np. taki jak ma ekektrostatyk. Na Rybomanii był dostępny za około 250 zł co uważam za uczciwą cenę, a nawet atrakcyjną. Wiem, bo zrobiłem swój hand made. Na dzień dzisiejszy wydaje się to być najrozsądniejsze rozwiązanie. Fotel fk5 plus podnóżek. Nie potrzeba dokupować dodatkowych adapterów, a konfort łowienia jest nie porównywalnie lepszy. Jedyny problem stanowi połączenie podnóżka z fotelem, bo w fotelu przednie nogi są pod kątem około 30 stopni (tylne około 18). Nie zdążyłem w poprzedniej firmie sobie dorobić. Mój podnóżek jest dość ciężki i nie wymaga stabilizacji i połączenia z fotelem.
A, w tym fotelu też skrzypi materiał. Co można nieco poprawić owijając ramę np. taśmą samoprzylepną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Czesław Czech napisał:

wiec  zakupuje ten fotelik a ciekawy jestem jaka centa tego adaptera 

Czesław, jak będziesz kupował, to zwróć uwagę by miały te kwadratowe poziome prowadnice przy nogach. Nie każdy ma. Mój jest bez. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, powiem wam ze ja lubię sam coś zrobić, ale na razie plan kupić fotel,  potem poprawimy ewentualne wady, chciałem wygodny fotel na wyjazdy  na luzie bez wariacji :) 

Jak chciałbym dokładać do niego max półkę by mieć parę rzeczy pod ręka.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...