Skocz do zawartości

Z jakiej pracowni kij?


mav3rick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
53 minuty temu, mav3rick napisał:

 

Coraz bardziej po głowie chodzi mi jakiś custom do spinningu, coś co będzie zrobione tylko dla mnie. Macie jakieś doświadczenia z pracowniami? Możecie coś polecić?

 

Mam fajnego Batsona chcesz?

Szczerze, szkoda kasy moim zdaniem. Wchodzisz na Rybomanie w piątek na VIP DAY, testujesz na sucho setki pozycji, w to miejsce możesz kupić 2/3 kije i trafić naprawdę na dobry sprzęt z linii produkcyjnej. Czy to na poziomie 200zł czy 1000+ na pewno coś przypasuję. 
Ja osobiście żałuję, że kupiłem Batosna, uległem opisowi i jego magii zdjęć swego czasu. Z racji tego, że zapłaciłem za niego bardzo dużo, raczej nigdy go nie sprzedam i będę się nim bawił do samego końca, aż się sam nie rozpadnie.

Masz masę kijków 500+ że tak powiem i powoli bym wchodził na wyższy level. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

O właśnie zapomniałem dodać, wato szukać okazji w necie, czasami kije nowe, lekko używane można kupić na aukcjach lub w sklepach, jednak polowałbym na takie okazje, gdzie po zakupie istnieje możliwość zwrotu, mimo, że to ustawa już reguluję, to zakup od prywatnego sprzedawcy już nie koniecznie i  mogą być problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również swojego czasu zamówiłem sobie kij na blanku batsona rx6 - pracownia Pawła Olszewskiego "atlantis" we Wrocławiu. 
Na tamte czasy nie było takich seryjnych wędek które by mu dorównały więc zdecydowałem się wydać blisko 1500zł 
Teraz nie śledzę już tego wątku, nie wiem jakie blanki obecnie się stosuje w ręcznie robionych wędkach ale jeśli są takie które biją na łeb te sklepowe to może i warto. 

Mój batson od czasu do czasu dostaje szansę, łowienie nim wprowadza mnie w inny klimat, prawie jak retro :) 
Również nie myślę go sprzedawać , no chyba że za 30 lat z metką ANTYK :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...