Skocz do zawartości

Master Mix Winner


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Nie wiem co Ci powiedzieć o nich. 2 lata temu na Rybomanii mieli świetne stoisko, mieszali zanęty na żywo i to było jedno z nielicznych stoisk, które zapamiętałem, bo zapach zanęt dla mnie (dla ryb to nie wiem) były super.  Przedstawiciel powiedział na targach, że chwilę po nich, będą dostępni niemal w każdym sklepie w Polsce, no i szukałem i szukałem ich jakiś czas i o nich zapomniałem :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ich asortyment, to wiara ponoć trochę kupuje. Ale ja pytam konkretnie o pellet jak w tytule aukcji. 

Wyselekcjonowałem sobie już w tym roku pellety zanętowe i myślę że to wystarczy, tym bardziej że za wiele jak na razie nie stosuję.

Po betonujących polskich produkcjach zostanę przy Coppens i Aller. A na dosypkę coś firmowego z Dynamite. 

Choć wiem że co niektórzy u nas stosują polskie produkty, i to z powodzeniem, bo wielkie Karpiska łowią. ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@ArekH kupuj, testuj i daj znać. Spróbuj dokupić mieloną zanętę na leszcza, sam jestem ciekaw na Odrze jaką robotę zrobi.
http://sklep-wedkarski.info/zanęta_secret_leszcz_1kg_master_mix_winner-10094i
Z tego opisu wychodzi, że to jakby produkt Tandem Baits....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co łaczy Winner z Tandem Baits , ale na pewno coś łączy mieszkanka zanęty sonu , baitecha z pelletem  winnera czy tandema dawał dobre wyniki w szczególności kryl od  tandema 2mm rządził a co do przynęt z Tandema dumbelsik truskawka krem 8mm z Tandema wygrał ten sezon ... Niby wali chemią , ale rybki go lubią ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 minut temu, ArekH napisał:

Killer za 7,50pln? Taaaaa. ;) 

No ba, obyś się nie zdziwił :beer-chugger:ceny odpowiednia na nasz portfel, a nie kosmiczne przepłacanie za cuda wyspiarskie, które w wielu przypadkach roboty nie robią :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, KaZuYa napisał:

Nie wiem co łaczy Winner z Tandem Baits , ale na pewno coś łączy mieszkanka zanęty sonu , baitecha z pelletem  winnera czy tandema dawał dobre wyniki w szczególności kryl od  tandema 2mm rządził a co do przynęt z Tandema dumbelsik truskawka krem 8mm z Tandema wygrał ten sezon ... Niby wali chemią , ale rybki go lubią ...

Też nie wiem, dlatego delikatnie zapytałem. Może to miała być ich nowa osobna linia? U mnie TB jak wrzucałem to nie było ryb, co woda to woda, na jednej działa, na drugiej pusto i cisza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2016 o 12:52, Grendziu napisał:

No ba, obyś się nie zdziwił :beer-chugger:ceny odpowie na nasz portfel, a nie kosmiczne przepłacanie za cuda wyspiarskie, które w wielu przypadkach roboty nie robią :P

Dlatego korzystam z oferty Lorpio + pellety j/w. 

Jedynie na komercję trzymam BT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2016 o 12:51, KaZuYa napisał:
Nie wiem co łaczy Winner z Tandem Baits , ale na pewno coś łączy .......


Przecież Winner to nic innego jak Tandem Baits. Nawet na opakowaniu jest tak napisane.
Co do tego Soft pelletu to niestety nie pomogę. Pieniądze niewielkie, więc wypada zakupić i przetestować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...