Skocz do zawartości

Sklep drapieżnik


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie dziś pomyślałem. Zawsze szukamy okazji. Ale też taniości.Z drugiej strony, extra obsługi. Uważam że za dobrą usługę i pracę, trzeba dobrze zapłacić. Za psie pieniążki, nikt przykładał się nie będzie. Zauważyłem, że Drapieżnik ma teraz ekstra ceny za wysyłkę. Za frii, kulki Feeder Baits i katalogi były w paczce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:
Tak sobie dziś pomyślałem. Zawsze szukamy okazji. Ale też taniości.Z drugiej strony, extra obsługi. Uważam że za dobrą usługę i pracę, trzeba dobrze zapłacić. Za psie pieniążki, nikt przykładał się nie będzie. Zauważyłem, że Drapieżnik ma teraz ekstra ceny za wysyłkę. Za frii, kulki Feeder Baits i katalogi były w paczce. 


Dokładnie tak samo sobie o nich pomyślałem. Cenią sobie swoją pracę i to się ceni. Też bym chyba wolał kupować nieco drożej, ale mieć profesjonalną obsługę i pełen serwis, że o promocjach nie wspomnę. Podobne podejście do Drapieżnika mają chłopaki z Raju wędkarskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dużo opinii pozytywnych się czyta o tym sklepie, świeci on przykładem, no, a że mamy w zasadzie chwalić i promować, no to wydzieliłem wątek. Przyznam się, że omijam go szerokim łukiem, z jednego względu. Gdy napełniam koszyk z akcesoriami wędkarskimi to robi się grubo, zbyt dużo fajnego sprzętu tam mają, który mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofertę mają bardzo bogatą, fajnie podzieloną na firmy. Obsługa też bardzo dobra. Miałem sytuację, że zamówiłem blaszki. Jedna była zarysowana bo nie zabezpieczyli kotwiczek. Zgłosiłem im to, jako uwagę na przyszłość nie licząc na żaden odzew. W niedługim czasie już była odpowiedź, że dziękują za informację i będą teraz zabezpieczali kotwiczki. Usatysfakcjonowany myślałem, że na tym koniec. Za dwa dni miałem blaszkę "gratis" od nich.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy w EU. Znalazłby się wędkarski z takim asortymentem. Ja za granicą nigdy nie kupowałem. Ale chłopaki w UK nieraz piszą że tam wcale tak różowo nie ma z wędkarskimi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

No i na "kacu" poszło zamówienie pod choinkę dla mnie. Ja ten sklep muszę omijać, bo mi się tam wszystko podoba :P Ciekawe, czy przed świętami dojdzie, w końcu szał jest, ale presji co do prędkości wysyłki nie mam jakby co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...