Skocz do zawartości

Wstęp do łowienia pod lodem


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Elvis napisał:

Muszę się do czegoś przyznać, otóż popełniłem dzisiaj grzech ciężki, bo zabrałem dwie płotki dla.....psa. Ostatnio strasznie się na mnie gniewał, bo wróciłem na pusto, jak zwykle zresztą i tylko obeszła się zapachem. Uwielbia ryby i musiałem jej coś przywieźć. Zobaczyć jak się cieszy to bezcenny widok. Długo się nią bawiła (obie rybki były zabite od razu po złowieniu) zanim ją zjadła, ale ona tak ma.

Tu nie ma powodu by się nawet tłumaczyć z takiego postępowania.
Ryby są po to by je łowić, jeść, podziwiać. Ważny jest tylko rozsądek i umiar, a zadowolony będzie każdy.

Skoro sprzęt gotowy i są chęci, to powodzenia na zawodach. :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=4]Elvis[/mention] jak mogłeś. Ja jeszcze sezonu nie rozpocząłem, a populacja ryb na świecie się znacznie pomniejszyła 

No i zostałem pokarany. Dzisiaj na zawodach złowiłem mniej niż wczoraj zabrałem dla psa.....
Porażka totalna, ale jedną płoć udało się wydłubać z wody. Kilku lepszych zawodników ode mnie wyzerowało co potwierdza, że z rybą było ciężko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=4]Elvis[/mention] Co sie stalo mistrzu

Nic nadzwyczajnego, po prostu to nie był mój dzień, zresztą nie tylko mój, ale i rybek. Kto trafił z dziurą to połowił, jak ja tydzień temu, jak nie, to można było szukać i szukać. Co najwyżej pojedyńcze rybki się trafiały. Do tego łowisko (sektor) dość wymagające.
Następnym razem będzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor wybrał sobie 4 Mercedesy i 2 BMW. A gdzie Renault i Fiat ja się pytam? :)

Poważnie mówiąc, to autor chyba zapomniał, że na rynku są jeszcze inne świdry (choć Tonar absolutnie dominuje). Takie testy sprzętu, który się dostało za darmo i nie można nic złego powiedzieć, bo przecież następnym razem nic nie dadzą. Sprawa oklepana nie tylko w wędkarstwie.

Ja darmowe spławiki przynajmniej dostałem dopiero po tym, jak napisałem bloga o nich :) Najlepszy test sprzętu jest wtedy, gdy kupujący sam sobie ten sprzęt kupi za własną kasę i może pozwolić sobie na szczere oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...