Skocz do zawartości

Ryobi Zauber


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To piękne i wdzięczne maszyny. Weźmy pod uwagę to,że piker to nie spławikówka. Dużo rzutów pod sporym obciążeniem, przy wielu małych przelotkach. Mała szpula ma swoje wady. Idź na kompromis. Weź 3000. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, Ostap napisał:

2000 to nawet do picerka 2.4 do 30g jest za wiotki.

Skoro zadajesz pytanie a i tak wiesz co kupisz to po co pytasz? Nudzisz się czy co?

EHHHH,  chodziło o pytanie jak się sprawują przy feederach, pytanie dotyczyło, czy są tak samo trwałe jak np przy spinnie. Gdzie ja zapytałem o wielkość jaką łowić? :P Do picera da radę 2000 i basta, do feedera na jezioro 3000, a na rzekę 4000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, ArekH napisał:

To piękne i wdzięczne maszyny. Weźmy pod uwagę to,że piker to nie spławikówka. Dużo rzutów pod sporym obciążeniem, przy wielu małych przelotkach. Mała szpula ma swoje wady. Idź na kompromis. Weź 3000. 

O i tutaj możemy polemizować na sucho lub mokro:beer1:

A karpiarze już tak mają, że musi być większe i większe :P bo w rączkach wiotczeje... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, ArekH napisał:

Chyba bardziej powinieneś precyzować pytania stary. Nie zgadzam się j/w. Łukasz dobrze radził. Boję się ze ma rację. Pytasz a i tak nie chcesz wiedzieć. :P  

Ja pierdziu idę spać (głowa boli). O opinie pytałem pod pickera, żyłka np. 0,16mm na mniejsze ryby, jak ZAUBER jako ZAUBER spisuję się w metodzie gruntowej. Docelowo jak się sprawdzi, to wezmę 3000 do feedera jeziorowego. Chodziło o to czy skrzeczy, z piaskiem czy zanętą coś dolega. Jak funkcjonuję po xxx czasu.

Łukasz lubi na grubo, proszę bardzo, ja nie mam z tym problemów:beer1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...