Skocz do zawartości

Drużyna wędkarska TEAM "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Robaki mogę nakładać. Nienawidzę zawodów. Na jakichkolwiek byłem, plebs mało o byle ukleję się nie pobił. To nie mój klimat. Ale wspomogę, jak mogę. Nawet na mojej Odrze, nie namówicie mnie na zawody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, mav3rick napisał:

Ja mogę piwo donosić i torby komuś nosić ;) ja póki co to nawet dobrze zarzucić zestawu nie potrafię ;) a w spinningu szczęście początkującego ni dopisuje :)

@mav3rick ? ja też ...

Po niedzielnych "zawodach towarzyskich" na Carpshop Lakes w Żukowie utwierdziłem się w przekonaniu,  że równie ważne jak wyniki są: integracja i atmosfera? 

:beer1:w tym pomaga więc na pewno będzie więcej chętnych do "noszenia" :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Elvis napisał:

Grupa Olsztyńska miała wtedy problem.
 

Jeśli dobrze pamiętam, to właśnie grupa olsztyńska wyszła z inicjatywą teamu i zawodów. Problem to mieliście Wy i sprawa upadła.

Proszę spojrzeć w archiwum zamknietej części forum i nie kłamać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tego rozgrzebywać i niech tak zostanie.
Nie bardzo wiem o jakich kłamstwach piszesz.
Tak w skrócie, problem był z kolorem koszulek, nazwą Teamu i formą zawodów. Po czym się obraziliście.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, że byłeś głównym inicjatorem tego pomysłu. Tylko chciałeś by to były zawody (impreza) strikte spiningowe, bo na Mazurach tylko spinning się liczy, a feeder nikt nie przyjdzie. I nie podlegała dyskusji forma tych zawodów. A jak ktoś miał inne zdanie to padło: "a róbta se sami " i......End
Czy naprawdę musimy do tego wracać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne kłamstwo. Jak niby miałbym chcieć zawodów spinningowych, skoro nie jestem regularnym spinningista?Andrzej tym bardziej. To miała być impreza ogólnowędkarska. Bez podziału na metody łowienia.

Hasło robta se sami było autorstwa Grendzia.

Andrzej mocno lobbowal, by powstał team. Nawet był pomysł, by założyć klub sportowy przy PZW, by jako fundacja być bardziej oficjalnym.

Ty Daniel napisałeś to, co i teraz, więc OK. Grendziu natomiast  powiedział, że nie lubi zawodów i nie będzie brał w żadnych udziału. No cóż, tylko krowa nie zmienia poglądów.

Wszystko jest do sprawdzenia na zamkniętej części forum. Polecam.

PS Koszulki nie mają z tym nic wspólnego.

Edytowane przez Dominik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...