Skocz do zawartości

Drużyna wędkarska TEAM "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem. Muszę to przetrawić i sprawdzić. Raczej chyba pamiętasz,ze nie osądzam z urzędu. Na tą chwilę jedynie kojarzę, że byłeś inicjatorem takiej imprezy. Nie kojarzę spinningu, ani Andrzeja z propozycjami. Może jutro pogrzebię w historii, byśmy sie nie przerzucali ściemą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Dominik napisał:

Kolejne kłamstwo. Jak niby miałbym chcieć zawodów spinningowych, skoro nie jestem regularnym spinningista?Andrzej tym bardziej. To miała być impreza ogólnowędkarska. Bez podziału na metody łowienia.

Hasło robta se sami było autorstwa Grendzia.

Andrzej mocno lobbowal, by powstał team. Nawet był pomysł, by założyć klub sportowy przy PZW, by jako fundacja być bardziej oficjalnym.

Ty Daniel napisałeś to, co i teraz, więc OK. Grendziu natomiast  powiedział, że nie lubi zawodów i nie będzie brał w żadnych udziału. No cóż, tylko krowa nie zmienia poglądów.

Wszystko jest do sprawdzenia na zamkniętej części forum. Polecam.

PS Koszulki nie mają z tym nic wspólnego.

Nie wiem po co grzebać w trupach, ale albo ktoś nie zrozumiał wcale co chciałem przekazać, albo byłem po ciemnej stronie mocy i źle wszystko opisałem. Więc w skrócie, bo dla mnie wykłócanie jest o to co było totalnie bezsensu:

1. Tak nie chciałem brać udziału w zawodach, mówiłem już wtedy, że jeśli kiedyś kupię łódkę to może wtedy będę się bawił w formie promocji całego projektu "dla Ryb" jeżdżąc po Polsce.
2. Nadal cenię sobie ciszę i przyrodę nad wodą, pierwszy raz byłem w tym roku na zawodach, bo 90% osób znałem, dwa przypuszczałem, że nie będzie tam żadnej napinki i tak też tam było, co mi bardzo odpowiada. Ponad wynik na każdej rodzaju imprezie sportowej w której biorę udział w moim wieku cenię sobie atmosferę, wynik jest dla mnie drugorzędny, aczkolwiek nie odpuszczam i się nie poddaję. Nie plączę gdy przegram w pierwszej rundzie tenisa lub przestrzelę karnego ( no ostatnio w sumie przeżywałem to na maksa, bo 1 raz w życiu nie trafiłem :P ).

Nigdy nie powiedziałem róbta se sami, tylko fajnie że chcecie, super pomysł, ale ja przepraszam u siebie nie będę rywalizował.

3. Nie, że nie lubię, tylko nie lubię rywalizować gdy jest presja wyniku za wszelką cenę.

4. Ja też pamiętam, że miało być po Waszemu, czyli tylko i wyłącznie "na szybko" projekt koszulki. I po koszulkach był jeden wielki foch (ja tak to odebrałem, jeśli źle to sorry, ale jak widzisz z mojego opisu, chyba też mnie źle zrozumiałeś). Postawiłem weto co do projektu zrobionego na kolanie, bo nie lubię jak ktoś mnie do czegoś przymusza.

11 grudnia jak pojadę na zawody i chłopaki powiedzą, że rywalizujemy tylko w różowych, to ok pojadę w różowej, faktycznie tylko krowa nie zmienia zdania, więc po super imprezie i w bardzo dobrym towarzystwie jestem gotów jak czas pozwoli i zdrowie wziąć udział w zawodach spinnigowych (jestem w to słabak) jak i feederowych w następnym sezonie.

Bardziej od udziału w samych zawodach kręci mnie organizowanie imprez, spotkań, zlotów. Stąd też napisałem, że mogę pomóc prze zawodach feederowych w Wlkp i mam na to jakiś pomysł już powoli, który z chłopakami mam zamia obgadać podczas zakończenia sezonu.

I ostatnie, nie ma zamiaru się kłócić, wypominać, było minęło, cieszę się ostatnio każdą chwilą dnia i nocy, są w życiu ważniejsze rzeczy do zrobienia, wędkarstwo to hobby, pasja ponad wszystko, 
Nie lubię się kłócić o to co lubię robić, jeśli nad wodą będę się czuł dobrze w fajnym towarzystwie to mogę tylko polewać, a wędek z pokrowca nie muszę wyciągać.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

I ostatnie, nie ma zamiaru się kłócić, wypominać, było minęło, cieszę się ostatnio każdą chwilą dnia i nocy, są w życiu ważniejsze rzeczy do zrobienia, wędkarstwo to hobby, pasja ponad wszystko,

I tym zdaniem podsumujmy to co już było, a jakoś nie wyszło. Plan był dobry, chęci były, posypało się, nauczyliśmy się na tym że trzeba wiele jeszcze dopracować.

Wracając do zasadniczego tematu, bardzo fajny pomysł z tą forumową drużyną.
Trzeba tylko dograć zakres działania, regulamin (drobiazgi jak nazwę, logo, stroje itp) i można się bawić.

Mnie methoda nie pociąga, więc mogę wspierać i pomagać jako sędzia itd.
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A propos Team  Fishing - czy jak to tam ma się nazywać docelowo, to od dawna mamy takie logo zrobione, nie widzę problemu aby dopisać Fishing tylko gdzie?

elvis 2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grendziu napisał:

A propos Team  Fishing - czy jak to tam ma się nazywać docelowo, to od dawna mamy takie logo zrobione, nie widzę problemu aby dopisać Fishing tylko gdzie?

elvis 2.png

A ja bym po prostu dodał "FISHING" przed "TEAM". I może to "FISHING TEAM" dać pod dalRyb.pl? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Spróbujmy pobawić się trochę logo. Zobaczymy co wyjdzie.:icon_arrow1: FC Barcelona, FC Liverpool, to FT też chyba powinno być przed dla Ryb? Nie jestem poliglotą, wybaczcie :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...