Skocz do zawartości

Zakaz trollingu na Mazowszu


Wędkarstwo u Zbyszka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś stosował tę metodę w okręgu mazowieckim to może już zapomnieć, gdyż zgodnie z uchwałą nr 133 z dnia 24.10.16 połów metodą trollingową jest zabroniony.

Co będzie dalej? Zabronią spinningu a może methody?  Tylko dziwne że naszym władzom związkowym nie przeszkadzają siatki rybaków stawiane w biały dzień..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu będzie przeciwnych takim zakazom podejrzewam, że większość. Moim zdaniem dobrze robią. Niestety jestem w mniejszości. Patrząc przez drugą stronę to pzw robi wszystko aby mieć jak najmniej członków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Elvis napisał:

A mnie zastanawia jakie argumenty przemawiają za tą decyzją. Dlaczego?

Elvis odpowiedz jest prosta - bo trolingowcy zaczepiali siatki......

PZW - faktycznie nie stawia na rozwój tylko na stagnację .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, ale nie sprowadzajmy wszystkiego do siatek. Bo to absurd, podobnie jak większość decyzji ZG czy ZO PZW.
A mnie naprawdę interesuję uzasadnienie merytoryczne wprowadzenia owego zakazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Elvis napisał:

Ja rozumiem, ale nie sprowadzajmy wszystkiego do siatek. Bo to absurd, podobnie jak większość decyzji ZG czy ZO PZW.
A mnie naprawdę interesuję uzasadnienie merytoryczne wprowadzenia owego zakazu.

100% zgody z Danielem.

Trolling to fajna sztuka łowienia, na pewno robi mniej szkód (o ile robi, bo dla mnie nie) niż teraz pseudo wędkarze łowiąc na szarpaka na zimowiskach.

Łukasz, to jeden z rodzajów połowu, równie dobrze można byłoby zakazać karpiowania, bo karpiarze zakwaszają wody. trochę więcej tolerancji nad wodą, a będzie nam się żyło lepiej :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, Ostap napisał:

Znam ludzi którzy łowią sumy sportowo. Ich opowieści mi wystarczą do takiego zdania. Do samej metody nie mam nic.

Łukasz a widzisz problem jak 20kg dziennie do rzeki wrzuca się nęcąc? Szczerze, to na suma się chcę wybrać w następnym roku na trolling na Odrę lub Wartę i jeśli złowię to go zabiorę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...