Skocz do zawartości

Strona dlaRyb.pl wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego portalu. Więcej informacji

Grendziu

Jakie haczyki wybrać na ryby spokojnego żeru

Recommended Posts

Grendziu

Mam tak, że jak już coś sobie wkręcę w głowę to trudno mnie do czegoś innego przekonać.

Złote haczyki Gamakatsu o gramaturze 3310 są moimi ulubionymi hakami,  na które łowi i płotki i leszcze i karpie. Rozmiar jaki stosuję to przeważnie  od 12 do 16.
Gdy osoby ze mną łowiące patrzą na jaki malutki haczyk wyciągam karpia, nie wierzą, ponad 95% ryb jest zapięte za pysk, czyli prawidłowo.

Uważam, że sukces tkwi w moim systemie samo-zacinającym się oraz w hakach tej firmy. Zresztą główki jigowe do spinna Gamakatsu to czysta poezja :)

5641170540b7a_gamakatsu3310.jpg.db9f41c1

Interesuję mnie jakie Wy macie doświadczenia z haczykami i jaka Wasza firma jest najlepsza wg Was?

suwi

Długo i z powodzeniem używałem haczyków VMC, naprawdę dobre wytrzymałe i ostre haki. Co do wielkości to zależnie jakich przynęt używałem, ale taki 8 10 stosuję najczęściej .

Od niedawna poznałem haczyki DRENNAN i są jeszcze lepsze, można używać mniejszych rozmiarów nie martwiąc się, że mały to nie wytrzyma większej ryby .

elvis

Drennan WGS. Czy lepsze nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć, ale są równie dobre napewno.

cygan786

Leciutko odświeżę temacik.

Poszukuję haków bezzadziorowych dobrej jakości. Przynęty jakie będę stosował to białe,pinka,kuku. Cienkie i najlepiej z łopatką,z oczkiem też rozważę. Rozmiary od 10 do 16.

Co możecie polecić.

Kotwic

Szukasz haczyków do łowienia spławikowego i przeciętnych ryb?
Łowię stosując kilka różnych haczyków, ale muszę sprawdzić które nie mają zadziora.

ArekH

Luknij na ofertę Kamasan-a. 

• Like 1

cygan786

Poszukuję uniwersalnych haków. Głównie do feedera. Arunio polecisz jakiś sklep w sieci gdzie są dostępne? Model B911 jest chyba bez zadziora.

cygan786
Duży wybór i pełna rozmiarówka. Dzięki za pomoc. Trzeba będzie się uzbroić na wiosnę
Skoro i tak rybki wracają do wody to może mniej pokaleczone. A i na nowym łowisku no kill , zalewie Jagodno wymagane są haki bez zadziora.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Wydawcą portalu dlaRyb.pl jest:

FUNDACJA "DLA RYB"
BOGUNIEWO 45, 64-610 BOGUNIEWO
Nr Konta: PKO BP 64 1020 4128 0000 1202 0123 2578
KRS: 0000613501 NIP: 6060096225 REGON: 364237131
https://dlaRyb.pl; e-mail: fundacja@dlaRyb.pl; tel.: 61 307 99 99

Ważne informacje

guest_terms_bar_text_value