Skocz do zawartości

Rzeka Odra


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
9 minut temu, Splot napisał:

Dla mnie jest całkowicie chore, że pozwala się spuszczać do rzek jakiekolwiek ścieki. U nas we Wrocławiu oczyszczalnia ścieków na Janówku czyni to dość regularnie oczywiście za zgodą wszystkich świętych. Świadomość tych co mają dbać o wody jest mniejsza niż moja. Dlatego mamy takie, a nie inne limity brak ochrony zimowisk. Wszystkie zmiany są wprowadzane pod naciskiem grupek zapaleńców, a gdzie ludzie i służby do tego powołane?

Masz rację, trzeba zmienić całe prawo związane z ochrona wód, tylko nie w sposób jak próbują to zrobić Wody Polskie ?

Ryczeć się chce ???

Screenshot_2022_0812_080606.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kotwic  Czytam właśnie:

"Urzędnicy zajmujący się ochroną środowiska w landzie Brandenburgia pobrali próbki wody, które przesłano do Landeslabor Berlin-Brandenburg, centralnego laboratorium badawczego, które analizuje m.in. zanieczyszczenia środowiska i skażenia. Według analiz w wodzie znajduje się rtęć w wielkich ilościach – informuje “Gazeta Wyborcza” powołując się na ustalenia niemieckiego radia RBB."

Znaczy, że oni mogą zbadać wodę w jakimś krótkim czasie, a my?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, grych napisał:

Znaczy, że oni mogą zbadać wodę w jakimś krótkim czasie, a my?

A my przystąpny do badań jak zbudujemy statek na Marsa, do tego przecież trzeba komisji, zebrania, decyzji, chęci, czyli urzędniczo proceduralnie sto lat???

Piotr i to nie są ataki skierowane w Twoją osobę, tylko w działanie WIOS i IRS oraz wszystkich instytucji rządowych, które powinny się tym zająć jak najszybciej.

Jak będzie strzelanina obok mojego domu i będą zwłoki to też mam czekać na interwencję Policji i innych służb dwa tygodnie ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak podały w czwartek Wody Polskie, "sytuacja na odcinkach Odry na obszarze województw opolskiego i dolnośląskiego, administrowanych przez Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu jest całkowicie opanowana i stabilna"." - OGÓLNIE Z CAŁEJ LINII SKAŻENIA WYŁOWIONO JUŻ 115 TON RYB !!! I WŁAŚNIE TO JEST SYTUACJA "całkowicie opanowana i stabilna"... !!! 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewiduje, że w najbliższym czasie, zwłaszcza w zachodniej Polsce, będzie wzrost zapytań w aptekach o penicylamine (Cuprenil) oraz sole kwasu sulfonowego, a węgiel aktywny stanie się deficytem" - napisał na Twitterze....................  przy kolejnej fali wysokiej temperatury woda w rzece zacznie parować, a w raz z nią niebezpieczna substancja. Kolejni zastanawiają się, czy władze przetestują też wody gruntowe i ujęcia wody. śmierdzi, śmierdzi, śmierdzi

  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie akurat teraz będzie tydzień ciepło, potem ma popadać. może nagle zacznie brakować wody dla zachodniej części, ludzie zaczną kupować wodę na potęgę, co spowoduje wzrost cen. bardzo, ale to bardzo chciałbym się mylić i się przyznać, że miałem debilne wizje. oby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Grendziu napisał:

Covid, Wojna, rtęć, nowy ład - przypade????? 

tera się obudziłeś? od dwóch lat Ci gadam. tu nie ma przypadków. oby Odra jednak była przypadkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, christhof70 napisał:

tera się obudziłeś? od dwóch lat Ci gadam. tu nie ma przypadków. oby Odra jednak była przypadkiem

To było pod Ciebie, ja swoje przeżyłem, mogę iść do piachu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu promuje ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...