Skocz do zawartości

Rzeka Odra


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dzisiaj mi chodziło po głowie to, aby przyjechać do Was gdzieś, zabrać łódkę i pływać do poniedziałku, włączyć się w akcję zbierania tego syfu co jest. Ale do tego potrzebuję dwóch ochotników na całe dnie, wtedy siadam i jadę. Nie na pokaz jako Fundacja z filmami i zdjeciami aby się promować, tylko tak od serca. jako człowiek.. Jak ktoś chętny poświęcić np całą niedzielę i poniedziałek to przyjadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Grendziu napisał:

Dzisiaj mi chodziło po głowie to, aby przyjechać do Was gdzieś, zabrać łódkę i pływać do poniedziałku, włączyć się w akcję zbierania tego syfu co jest. Ale do tego potrzebuję dwóch ochotników na całe dnie, wtedy siadam i jadę. Nie na pokaz jako Fundacja z filmami i zdjeciami aby się promować, tylko tak od serca. jako człowiek.. Jak ktoś chętny poświęcić np całą niedzielę i poniedziałek to przyjadę.

Stary, gdzie? Jest zakaz zbliżania się do Odry, włącznie z odłowem na własną rękę. To nie są kury zagryzione przez liska. Od jutra drogi dojazdowe będą patrolowane przez WOT. Doceniam Twoje chęci, naprawdę, ale to nie jest liga z Onetu: ratujmy kotka Klaudusia, Klauduś umiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, Linek727 napisał:

Stary, gdzie? Jest zakaz zbliżania się do Odry, włącznie z odłowem na własną rękę. To nie są kury zagryzione przez liska. Od jutra drogi dojazdowe będą patrolowane przez WOT. Doceniam Twoje chęci, naprawdę, ale to nie jest liga z Onetu: ratujmy kotka Klaudusia, Klauduś umiera.

Zaraz zaraz, w TVPi... mówili, że wolontariusze pracują i mają uważać i rządzacy zrobią wszystko aby ich wyposażyć w odpowiednią odzież, gdzieś to widziałem dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes PZW mówiła, że wycofuje wszystkich ochotników ze związku, bo nie będzie nikogo narażać. Szczególnie w sytuacji w której nie wiadomo z czym mamy do czynienia.
Państwo ma przejąć tą brudną robotę, ale czy tak będzie nie wiadomo. Jak zwykle to obywatele odwalają robotę, a rząd się chwali jak świetnie sobie poradził.
Dymisje mają charakter symboliczny i nic nie dadzą, bo jak wszyscy wiemy na ich miejsce przyjdą kolejni niekompetentni członkowie rodzin obecnie nam panujących.
O ile się nie mylę to fundacja mogłaby brać udział w tych działaniach na Odrze, ale ja bym się tam nie pchał.
Są już pierwsze doniesienia o poszkodowanych zwierzętach domowych, które w wyniku kontaktu z zakażoną wodą uległy chorobie. Wszystko to przez opieszałość służb, bagatelizowanie problemu i brak informacji o ewentualnym zagrożeniu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, elvis napisał:

O ile się nie mylę to fundacja mogłaby brać udział w tych działaniach na Odrze, ale ja bym się tam nie pchał.

Też mi się tak wydaje, pamiętam jak na Warcie ochotnicy pod patronem Fundacji Ratuj Ryby pracowali.

Szczerze po to jest ta fundacja aby ruszyć cztery litery, jeśli będą ochotnicy jutro wybadam czy nas dopuszczą do akcji. Nigdy nie rzucam słów na wiatr, jestem chętny i gotowy do działania. Łódkę zawsze można umyć, nie powinno się nic jej stać, o swoje zdrowie dbam mniej, co nie znaczy, że się odpowiednio nie zabezpieczę jeśli będzie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Grendziu napisał:

Szczerze po to jest ta fundacja aby ruszyć cztery litery,

Tak Darku, to ruszaj, pamiętaj później umyć tą łódź. Może to i podłe bo wędkuję tam od lat, ale tyle padliny co tam widziałem na własne oczy, bo w tym czasie pojechałem na Świecko nie widziałem. Nawet ptaki i drobnoustroje tego nie tykają. Chciałbym w jako takim zdrowiu dociągnąć te 4 lata do emerytury i choć odrobinę z nie skorzystać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elvis napisał:

Państwo ma przejąć tą brudną robotę

no właśnie, zakazy, alerty na telefon, wojaczki, które wykonają każdą regułkę od szefa, no ciekawie się robi. a swoją drogą to z kim bym nie gadał to większość widzi tylko ryby. no chyba nie do końca. ryby to póki co jedyny widoczny efekt. na bank będą teraz niewidoczne tylko troszkę później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, zakazy, alerty na telefon, wojaczki, które wykonają każdą regułkę od szefa, no ciekawie się robi. a swoją drogą to z kim bym nie gadał to większość widzi tylko ryby. no chyba nie do końca. ryby to póki co jedyny widoczny efekt. na bank będą teraz niewidoczne tylko troszkę później
Niestety, ale to dopiero początek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu promuje ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...