Skocz do zawartości

Rzeka Odra


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Grendziu napisał:

Nie widziałem i wrzuciłem w bzdurach; usuwam tamto ;)
W każdym bądź razie uważam, że to o czym tu mowa, to skok na kasę i kolejne stołki. Nic więcej

Edytowane przez grych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, grych napisał:

Nie widziałem i wrzuciłem w bzdurach; usuwam tamto ;)
W każdym bądź razie uważam, że to o czym tu mowa, to skok na kasę i kolejne stołki. Nic więcej

Okręgi we Wrocławiu, Zielonej Górze i Gorzowie dostały nakazy od prokuratora udostępnienia dokumentów, w związku z podejrzeniem sprawstwa.

Czyli coś jest na rzeczy. Szukanie kozła ofiarnego?

Jeżeli PZW straci Odrę, to te 3 Okręgi stracą rację bytu i pewnie skończy się na jednym, co będzie początkiem tak oczekiwanych przez wielu zmian. Dobrych zmian, oczywiście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dzisiaj zacząłem czytać artykuł na portalu xyz... (Specjalnie nie cytuje bzdur).

"Przyducha na stawie w okolicach Gdańska nie ma nic wspólnego z Odrą "

Mniej więcej coś w ten deseń. Nie widziałem, że Odrą przepływa też przez Gdańsk lub w jego okolicach ???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ArekH napisał:

PZW winne zatrucia rzeki. K...... Kogoś chyba Bóg opuścił. 

Będą udowadniać bezczynność użytkownika wody (czyli PZW) na otrzymane od wędkarzy zgłoszenia, co - z powodu rzekomego braku informacji od PZW - uniemożliwiło WP podjęcie natychmiastowych działań. Takie przerzucanie odpowiedzialności na tych, co się nie mogą odgryźć. Tym bardziej śmierdzi ta sprawa, a wręcz cuchnie jak politycy... trupem wyborczym.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo Wody Polskie, zażądały dokumentacji z zakresu zarybień na 5 lat wstecz. To świadczy tylko o tym, że szukają haków, by odebrać obwody rybackie obecnym użytkownikom, bo Ci zastrzegli, że będą od rządu żądać odszkodowania za zaniechanie działań.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, elvis napisał:

Dodatkowo Wody Polskie, zażądały dokumentacji z zakresu zarybień na 5 lat wstecz. To świadczy tylko o tym, że szukają haków, by odebrać obwody rybackie obecnym użytkownikom, bo Ci zastrzegli, że będą od rządu żądać odszkodowania za zaniechanie działań.

Tak robią wszędzie, nie tylko z Odrą ???

Ani wędkarz, ani PZW winny.

Nie PO, nie PiS, nie Lewica winni, lecz w tym drugim przypadku niestety brak kontroli, "przyzwolenia" na nielegalne ścieki bytowe od dziesięcioleci i inne zmienne zajechały te rzekę.

Niech uderzy się pierwszy w pierś ten kto nie widział jak syf nielegalnie leci do wody, czy to rzeki, stawu, jeziora etc.

Ja raz w życiu zaregowalem, jak widziałem setki beczek z dziwną gęsta mazią na skraju wsi w lesie gdzie spuszczano coś do stawu jakieś 2km w linii prostej od Warty. Było to z5/10lat temu. Wszedłem nielegalnie na prywatny teren, zrobiłem fotki i poszedłem do wydziału ochrony środowiska w Starostwie... I co? I mnie totalnie zlano wtedy, przeklinałem kilka tygodni i zapomniałem, a trzeba było iść wyżej do województwa, ale wtedy walczyłbym też z całym starostwem... Dzisiaj żałuję, że nie byłem konsekwentny...

Taki sytuacji w tym.... Kraju są setki tysięcy, a nikt prawie z tym nic nie robi. Oby teraz ludzie zaczęli  na siebie donosić (chodzi o ochronę środowiska)i aby kary szły w setkach tysięcy z natychmiastową egzekucją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędkowałem już na Odrze jeszcze za komuny. I choć rzeka była ściekiem, śmierdzącym, jedynie masochiści z tej wody ryby jedli, były ich tam tysiące. Oczyszczalnie, fabryki, papiernie wszystko tam zrzucały. Nigdy nie widziano w tedy takiej katastrofy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...