Skocz do zawartości

Odzież wędkarska "dla Ryb" we współpracy HaftDlaCiebie.pl


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

TYP II - hurtowo koszulki w kolorach - pozycja nr 5-6-8 z cennika - różni się tym, że z przodu nie ma nicka ewentualnie na dole Fishing Team na plecach.

koszulka biala dlaryb przod bez nick.jpgkoszulka dlaryb biala plecy.jpg
koszulka czarna dlaryb przod bez nick.jpgkoszulka dlaryb czarna plecy.jpg
koszulka dla ryb niebieska plecy.jpgkoszulka niebieska dlaryb przod bez nick.jpg
 

koszulka czerwona dlaryb plecy.jpgkoszulka czerwona dlaryb przod bez nick.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 minut temu, Elvis napisał:


Koszulki były spoko. Trochę się sprały i skuliły.
Ale bluzy.....
Teraz chociaż wiem jakich nie chcę emoji6.pngemoji23.png

Dlatego dostałem swego czasu z 40 pozycji i wybrałem te co mi się wydawało, że będą dobre :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

2 .Bezrękawnik Adler - mam czarny i jest to mój ulubiony produkt, jeśli dobrze pamiętam to on jest polarowy... Opcjonalnie Fishing Team na plecach z tyłu.

-logo przód 60zł

-logo przód +tył 75zł

kamizelka biala dlaryb plecy.jpgkamizelka biala dlaryb przod bez nick.jpgkamizelka biala dlaryb przod.jpg
kamizelka czarna dlaryb plecy.jpgkamizelka czarna dlaryb przod bez nick.jpgkamizelka czarna dlaryb przod.jpg
kamizelka czerwnoan dlaryb plecy.jpgkamizelka czerwnoan dlaryb przod bez nick.jpgkamizelka czerwnoan dlaryb przod.jpg
kamizelka niebieska dlaryb plecy.jpgkamizelka niebieska dlaryb przod bez nick.jpgkamizelka niebieska dlaryb przod.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...