Skocz do zawartości

Odzież wędkarska "dla Ryb" we współpracy HaftDlaCiebie.pl


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

2 na 2 - dobra do niedzieli do godziny 24:00 18 grudnia 2016r w tym wątku, każdy z zainteresowanych oddaje głos w tym wątku i gitara :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt nr 2 jest lepszy... aleee pewnie nie byłabym sobą gdybym malutkich uwag nie miała. Nazwa "dlaRyb.pl" zdaje mi się jest lub być powinna najważniejsza, a niestety ginie...bo NICK ją spycha na gorszą i mniej istotną pozycję. Można popracować nad wielkością czcionki lub zrobić odstęp większy między ostatnimi wierszami (albo nie). Uważam, że NICK w tym wypadku jest najmniej ważny (co nie oznacza wcale, że powinien zniknąć... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wrzucam projekt autorski jednego z moderatorów. Jest to kolejna propozycja, może ktoś z Was też ma umiejętności plastyczne i dorzuci swój pomysł.

Logo samo w sobie da się dopracować, chodzi o przekaz B|

logo.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli mogę to moja taka mała sugestia żeby samo logo dlaRyb zostawić w oryginale łącznie z napisem dlaRyb.pl czyli w linii prostej nie po łuku. Poza tym dobrze wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 godzin temu, cygan786 napisał:

Jeśli mogę to moja taka mała sugestia żeby samo logo dlaRyb zostawić w oryginale łącznie z napisem dlaRyb.pl czyli w linii prostej nie po łuku. Poza tym dobrze wygląda.

 

Godzinę temu, ArekH napisał:

Tak jak pisze Cygan. Wyprostuj "dla ryb" i gitara.

1. Wrzuciłem właśnie tekst FISHING TEAM LOGO w google grafika i gdzieś w 95% przypadków, a nawet prawie 100% jeśli jest coś dodane oprócz FISHING TEAM to FISHING TEAM jest na dole..
2. Nie podoba mi się to wcale. Sorry za szczerość. :champagne-2010:
3. Wg mini głosowania wyszła mniej więcej wersja NICK/LOGO/FISHING TEAM.

Wczoraj oglądałem czeskie filmy i tam też np w opisach w filmie było np. NICK  "SKOPEX (czy coś innego)" FISHING TEAM.

Dobór koszulek jest jak widać mega trudny, aby dogodzić wszystkim się nie da :( Na zawodach, jeśli kiedyś będziemy i tak i tak muszą być równe.... 

:(:(:(


 

GoCatchFeeder-300x229.png

images (1).jpg

images (2).jpg

images.jpg

images.png

Jackson-Fishing-Team-ALL-White.png

logo.jpeg

LOGO-FISHING-TEAM-COMPLETO-NERO.png

pirasea-logo.png

pobrane.jpg

Reel-Men-Fishing-Logo-Hank-Cherry.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...