Skocz do zawartości

Odzież wędkarska "dla Ryb" we współpracy HaftDlaCiebie.pl


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To znaczy jak. To co my chcemy jest mniej ważne niż to co wychodzi z google i innych buków? Poddaję się. 

Jak już w końcu jest blisko, to i tak coś znajdziesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, ArekH napisał:

To znaczy jak. To co my chcemy jest mniej ważne niż to co wychodzi z google i innych buków? Poddaję się. 

Jak już w końcu jest blisko, to i tak coś znajdziesz. 

Nie zrobiłem tego specjalnie, sprawdziłem jak inni mają logo,.  Widocznie FISHING TEAM?LOGO? NICK - nie jest poprawnie. Ja odpuszczam temat. Podlicz proszę także głosy ile była za tym ile za tamtym. Przeważnie też nikt nie ma nicka i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu nie uda się nic wyprodukować jak będziesz wszystkich pytał o zdanie musisz podjąć decyzję który wzór i tyle. Tak naprawdę skończy się tym ze ciuchy kupi z 5 osób. Więc demokratycznie :D podejmij decyzje.Dla mnie wszystkie propozycje są ok pod warunkiem że jakąś wyprodukujemy. Wiec do dzieła.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy projekcie trzeba zadać sobie pytanie co jest priorytetem logo czy fFshing Team. Wg. mnie logo i zwiazany z nim przekaz jest najwazniejszy a potem reszta czy to Fishing Team czy nick.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
16 minut temu, Kubik napisał:

@Grendziu nie uda się nic wyprodukować jak będziesz wszystkich pytał o zdanie musisz podjąć decyzję który wzór i tyle. Tak naprawdę skończy się tym ze ciuchy kupi z 5 osób. Więc demokratycznie :D podejmij decyzje.Dla mnie wszystkie propozycje są ok pod warunkiem że jakąś wyprodukujemy. Wiec do dzieła.

:champagne-2010: Ponieważ jakość pierwszych koszulek i bluz była średnia, teraz będzie na mnie, bo tym razem ja wybrałem odpowiednie modele po xyz sztukach i gatunki. Jestem za tym co wyżej napisałeś.
 

2 minuty temu, cygan786 napisał:

Przy projekcie trzeba zadać sobie pytanie co jest priorytetem logo czy fFshing Team. Wg. mnie logo i zwiazany z nim przekaz jest najwazniejszy a potem reszta czy to Fishing Team czy nick.

Najważniejsze  Logo i strona - aby była promocja. 
NICK - to chyba wg uznania, można lub nie. Chyba nikomu się nic nie stanie jak nie będzie chciał NICK do góry tylko LOGO/Fishing Team...
Fishing Team - wędkarska drużyna, to typowa nazwa pod zawody czy jakieś zloty. Na zawodach niestety ale musi być wtedy jedność, aby było widać, że jest to drużyna. 

Możemy z czymś ruszyć, a na nowy rok/sezon jak ktoś będzie miał wenę można ruszyć z nowymi projektami.... ?



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem jednego. Skoro odzież ma być rzucona na sklep, to branie pod uwagę nick w ogóle mija się z celem. Nick to dodatek dla ewentualnych członków drużyny. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Teraz, ArekH napisał:

Ja nie rozumiem jednego. Skoro odzież ma być rzucona na sklep, to branie pod uwagę nick w ogóle mija się z celem. Nick to dodatek dla ewentualnych członków drużyny. 

Tak też ma być w opisie zrobione sklepu. NICK opcjonalnie z nim lub bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...