Skocz do zawartości

Odzież wędkarska "dla Ryb" we współpracy HaftDlaCiebie.pl


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 godziny temu, cygan786 napisał:

Kiedy uroczyste otwarcie supermarketu.

Pełne wdrożenie do sklepu jest zależne oprócz mnie od 3 osób, ja miałem dziś czas, widocznie inni nie.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne wdrożenie do sklepu jest zależne oprócz mnie od 3 osób, ja miałem dziś czas, widocznie inni nie.... 

A masz kogoś konkretnego na myśli?

Nad czym mamy głosować, wybierać czy coś tam jeszcze, bo chyba się pogubiłem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Grendziu napisał:

 

1. Wrzuciłem właśnie tekst FISHING TEAM LOGO w google grafika i gdzieś w 95% przypadków, a nawet prawie 100% jeśli jest coś dodane oprócz FISHING TEAM to FISHING TEAM jest na dole..
2. Nie podoba mi się to wcale. Sorry za szczerość. :champagne-2010:
3. Wg mini głosowania wyszła mniej więcej wersja NICK/LOGO/FISHING TEAM.

Wczoraj oglądałem czeskie filmy i tam też np w opisach w filmie było np. NICK  "SKOPEX (czy coś innego)" FISHING TEAM.

Dobór koszulek jest jak widać mega trudny, aby dogodzić wszystkim się nie da :( Na zawodach, jeśli kiedyś będziemy i tak i tak muszą być równe.... 

:(:(:(


 

GoCatchFeeder-300x229.png

images (1).jpg

images (2).jpg

images.jpg

images.png

Jackson-Fishing-Team-ALL-White.png

logo.jpeg

LOGO-FISHING-TEAM-COMPLETO-NERO.png

pirasea-logo.png

pobrane.jpg

Reel-Men-Fishing-Logo-Hank-Cherry.jpg

@Grendziu - pełna zgoda...

584ea88f3880e_logoFTnadole.jpg.c89c623fc7801536c4a196bd7c8774f9.jpg

Jeśli chodzi o układ poszczególnych napisów oraz rozkład kolorów - moim skromnym zdaniem zdecydowanie projekt nr 1. Może tylko, zgodnie z tym co wcześniej pisała @Mała, popracować nad wielkością trzcionki w napisie FISHING TEAM (zmniejszyć ją) - mam wrażenie, że na projekcie jest większa niż nick i napis "dlaRyb". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Koledzy... to ja namieszałam trochę z tym logo dla team-u. Projekt "na okrągło" był mój, bo z kobiecego punktu widzenia bardziej mi się podobał i odstawał od tych wszystkich, które już mają inne ekipy. To była jednak tylko propozycja i od Was zależało co chcecie mieć na bluzach czy koszulkach. Skoro bardziej odpowiada wam pierwszy wariant to nie widzę problemu. Męska decyzja musi zapaść i nie ma tu znaczenia kolejność układu, bo prawda jest taka, że jeśli ktoś zechce sprawdzić co macie napisane na plecach to zapewne przeczyta całość. Krótko i na temat: jak czcionka, jaka kolejność i zamawiać Panowie :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogubiłem się Darek. Wyszło na to, że biliśmy pianę bez potrzeby. Problem był że fundacja ma być na 1 miejscu, a i tak jest zapodana najmniejszą czcionką. Odwrócił bym proporcje i do druku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...