Skocz do zawartości

Odzież wędkarska "dla Ryb" we współpracy HaftDlaCiebie.pl


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda fajnie, jednak - jeśli mogę - odwołam się do kwestii wielkości poszczególnych "napisów"...

Moim skromnym zdaniem najważniejsze w całym projekcie jest logo (rybka, listek i napis "dlaRyb.pl") i powinno być największe, najbardziej wyeksponowane. Jeśli chodzi o nick - zostawiłbym to tak, jak zaprojektowała @Cerva, natomiast ostatnią linijkę - "FISHING TEAM" zmniejszyłbym co najmniej do wielkości "dlaRyb.pl", ponieważ jest to jedynie jakby rozwinięcie nazwy naszego wspaniałego  forum :icon_arrow1:

Moje zdolności graficzne są bardzo nikłe ale poniżej spróbuję wkleić to, co mam na myśli...

 

moje logo1.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 minut temu, ArekH napisał:

Pogubiłem się Darek. Wyszło na to, że biliśmy pianę bez potrzeby. Problem był że fundacja ma być na 1 miejscu, a i tak jest zapodana najmniejszą czcionką. Odwrócił bym proporcje i do druku. 

Arku to są plecy, na piersi będzie zawsze to logo.
logo idealne.png

Dajcie mi teraz czas aby to wdrożyć do sklepu, może to trochę potrwać, bo nie za bardzo jeszcze opanowałem funkcje sklepu na adminie.  Tam będą różne opcje na plecach, nie każdy musi chcieć mieć cokolwiek na plecach, takie koszulki już sprzedawaliśmy z samym logo z przodu...

@Bartosh ja już nic nie zmieniam, uwierz mi, że to co na plecach jest bardzo duże i widoczne. Zrobię zdjęcie koszulki, w zasadzie gdzieś było i to bardzo fajnie się prezentowało

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak wyglądała pierwsza wersja bez Fishing Team... Dobra pomyślę, aby nie było :P

kosz2.jpgkosz1.jpgkosz3.jpgkosz4.jpgkosz5.jpg

A tak ma niby wyglądać wersja na teraz, z tym, że to co @Cerva zaprojektowała, może się różnić, bo to od układu nici będzie też zależeć jak ustawi to Cezary z @HaftDlaCiebie.pl

twój nick.pngtwój nick czarny.jpgtwój nick.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, ArekH napisał:

Ja wiem że ty lubisz Lans. :P Ale Grendziu choć na plecach, mógł by być malutki. :D  

Kiedy ja dopiero jestem drugi dzień na diecie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grendziu napisał:

Arku to są plecy, na piersi będzie zawsze to logo.
logo idealne.png

Dajcie mi teraz czas aby to wdrożyć do sklepu, może to trochę potrwać, bo nie za bardzo jeszcze opanowałem funkcje sklepu na adminie.  Tam będą różne opcje na plecach, nie każdy musi chcieć mieć cokolwiek na plecach, takie koszulki już sprzedawaliśmy z samym logo z przodu...

@Bartosh ja już nic nie zmieniam, uwierz mi, że to co na plecach jest bardzo duże i widoczne. Zrobię zdjęcie koszulki, w zasadzie gdzieś było i to bardzo fajnie się prezentowało

@Grendziu zobacz na tych zdjęciach napis "dlaRyb.pl" jest sporo większy niż na projekcie... "FISHING TEAM" dać nieco mniejsze i bliżej siebie i gitara...

screenshot_2017-01-04-12-50-01.png

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, Bartosh napisał:

@Grendziu zobacz na tych zdjęciach napis "dlaRyb.pl" jest sporo większy niż na projekcie... "FISHING TEAM" dać nieco mniejsze i bliżej siebie i gitara...

screenshot_2017-01-04-12-50-01.png

Dobra, @Bartosh będzie jak ze chcesz, od dziś jesteś managerem sprzedaży koszulek :D
Docelowo będzie więcej projektów koszulek na plecy, to jedna z opcji, dla przykładu poniżej taki projekt inna firma wzięła na plecy

przykład.jpg

Podkreślam przód nigdy nie zmienny, plecy będą miały różne projekty :champagne-2010: Jednak drużyna wędkarska z podpisem Fishing Team, czy też barwy logo nie mogą być zmiennie, musi być jednakowo.
Amen :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...