Jump to content

Kiwok Satelitarny czyli kosmiczna technologia w wersji hand-made

Wędkarstwo u Zbyszka
 Share

Recommended Posts

Zima już tuż tuż, woda zamarza więc jest szansa że w końcu połowimy z lodu. I przy tej okazji chciał bym pochwalić się kolejnym sprzętem wędkarskim własnej produkcji. Chodzi o kiwoki wykonane z Berylu, metalu używanego w przemyśle kosmicznym i nuklearnym. Kiwoczki są przede wszystkim niesamowicie czułe i doskonale sygnalizują każde, nawet najdelikatniejsze brania. Wprowadzają zupełnie nową jakość w wędkarstwo podlodowe i jeśli ktoś raz spróbuje łowić tymi kiwokami to gwarantuję, że nie wróci już do klasycznych zrobionych ze sprężyn czy tworzyw sztucznych. Są praktycznie niezniszczalne, nie odkształcają się i nie tracą właściwości nawet po splątaniu w supeł. Kiwoczki robię w różnych sztywnościach i długościach tak aby można było dobrać je do przynęt którymi łowimy, od bardzo lekkich mormyszek i żuków po ciężkie blaszki podlodowe.

kowoki beryl 1.jpg

kiwoki beryl 2.jpg

• Like 4

• Administrators

Ja po tytule myślałem, że ryby będziemy łowić w kosmosie :) A na poważnie, fajny pomysł z tym, jak już ruszę tyłek na lód to pewnie zamówię sobie takie coś :icon_arrow1:

Gendziu, kto wie czy za jakiś czas będziemy łowili pod pod lodami Europy ;)  Ciekawe jakie potwory tam na nas czekają :)

europa.jpg

• 2 years later...
  • 4 years later...

Witam,a jak zamówić te kiwoki satelitarne, jakiś link lub jakąś inna forma do zamówienia.Pozdr.

Witam,a jak zamówić te kiwoki satelitarne, jakiś link lub jakąś inna forma do zamówienia.Pozdr.
Spróbuj zadzwonić do sklepu.
Niestety nie wiem czy są jeszcze w sprzedaży.
https://mormyszka.com/
  • Like 1