Jump to content

Chleb


Grendziu
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Wczoraj popisaliśmy o kukurydzy, w innych wątkach zachwycamy się chlebem tostowym i tak mnie naszło na wspomnienia. Dawno, dawno temu jak byłem dzieckiem pojechałem z ojcem do południa w Wigilię do znajomych na mały staw, było dość ciepło. Wziąłem wędkę i łowiłem na skórkę do chleba. Niestety, chyba nic nie złowiłem. Natomiast pamiętam, jak ryby mimo wszystko pobierały chleb z góry.

Innym razem na jeziorze Kaliszane Małe (Strzałkowo( wymieszałem chleb z ziemią i robalami, za trzciną miałem Eldorado, nie miałem wtedy więcej lat jak mój syn (aktualnie w marcu będzie miał 7) Za dzieciaka zawsze gdy miałem deficyt w zanętach ratowałem się chlebem.

Dziś w dobie postępu  mamy chleb fluo, @Elvis zawody wygrywa mielonym chlebem tostowymw miksie z pelletem, na nowo podniecamy się quick stopem i wykrojonym odpowiednio kawałkiem chleba na włos.

Sam zastanawiam się jak będzie pracował zmielony chleb tostowy z wymieszany z pelletem na głębokości 5-6-7m. Czy ściągnie drobnicę czy uwagę jednak ryb i częstsze brania.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...