Skocz do zawartości

Strona dlaRyb.pl wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego portalu. Więcej informacji

Darek

  • wpisy
    46
  • komentarzy
    41
  • wyświetleń
    15065

Jeszcze nie wystartowała, a już mam dość

Grendziu

329 wyświetleń

Piłka "ekstraklasowa" kopana - co roku łudzę się, że to już ten moment, że w końcu będzie przeskok, że zrobimy krok  milowy... Ale już po chwili, po końcowym gwizdku, po gali, po podsumowaniu, dziennikarze informują nas, kto gdzie kiedy i jak odejdzie. Większość to pompka, ale z tego oni w końcu żyją.

Reca, Żurkowski, Carlitos, Iksiński i Kowalski - czy naprawdę nie stać Legii czy Lecha, aby sowicie im zapłacić i zaoferować kontrakt np na rok i pobić się o te puchary? Taki Świerczok trzy razy trafił do bramki i nie wiadomo gdzie w ogóle gra na co dzień? Czy nie można też podpisać jakiś klauzul, że jeśli nie wejdziemy do grupy to to i owo, aby rozstać się w zgodzie i na zasadach optymalnych dla każdej ze stron jakoś dojść do porozumienia?

Nie potrafimy powstrzymać "gwiazd" ligi za niewiadomo jaką niby to kasę, a te niby gwiazdki odchodzą do średnich klubów Europy. Czy naprawdę przy budżecie na poziomie 50/100mln zł nie możemy konkurowć z Dynamem Zagrzeb i najlepszego zawodnika przetransferować do Legii? Ponoć ów Carlitos ma zarabiać 500tyś EURO - nie warto zaryzykować dla jednego, dwóch gwiazd takiej pensji? Europa, Świat nam ucieka, a my ciągle jedziemy na dupach w swoim niszowym bagienku. Nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem deklaracji, że bijemy się o LM fazę grupową, bo co roku odgrywana szopka nic nie daje. Mamy żużel, szczypiorniaka, siatkówkę, a mnie się zachciało nudnej ekstraklasy... Ehh.

Bonikowi udało się dużo zrobić dobrego dla naszej piłki, postawił PZPN na nogi (trochę za dużo powiedziane), zorganizował kilka fajnych imprez, zmienił wizerunek instytucji, jednak jak odejdzie, to zarzucić można mu jedno, ekstraklasy z gówna nie wyciągnął.


Za chwile MŚ w Rosji - serce czeka i tutaj narzekać nie będę, nawet jeśli nie wyjdziemy z grupy (chyba, że nie będą oddawać serducha w co wątpię). Wiem, że nasza reprezentacja wszystkich kibiców nie jest wstanie zadowolić, bo jeśli odpadniemy w 1/8, ćwierć czy nawet pół finale, to zawsze znajdzie się taki który powie, że moglibyśmy wygrać, bo coś tam, coś tam. Cieszmy się tym co mamy. Każdy mini sukces na mistrzostwach oraz każdy mecz więcej to swoista uczta dla kibiców. 

O rybach nie narzekam i stękam to o piłce mi wolno, a co.0 komentarzy


Recommended Comments

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Wydawcą portalu dlaRyb.pl jest:

FUNDACJA "DLA RYB"
BOGUNIEWO 45, 64-610 BOGUNIEWO
Nr Konta: PKO BP 64 1020 4128 0000 1202 0123 2578
KRS: 0000613501 NIP: 6060096225 REGON: 364237131
https://dlaRyb.pl; e-mail: fundacja@dlaRyb.pl; tel.: 61 307 99 99
×

Ważne informacje

guest_terms_bar_text_value