Skocz do zawartości

FEEDER CUP 2017 dlaRyb.pl - ŁUGI WAŁECKIE


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Panowie w niedziele planuje wyjazd na Ługi jak ktoś jest chętny to piszcie bede łowił feederem i tyczka

Ja będę :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Biały i @jazzriba czekamy zatem na LIVE na forum, ja dzięki temu mogę min. wrzucać to na FB  i promować łowisko- najlepiej w tym wątku :icon_arrow1:No i połamania:mauvaisepeche:

 

https://dlaryb.pl/forums/topic/645-łowisko-specjalne-ługi-wałeckie-w-fundacji-dla-ryb/#comment-7678

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 godzin temu, Biały napisał:

Bo napewno wiem jak to się robi ¬¬

No nic trudnego kolego:icon_arrow1: Zakładasz wątek np swój nowy typu: Elvis Live jak zrobił to @elvis, czy nazywasz inaczej jak np. @MjMaciek Moje Karpiowanie i w wolnej chwili wrzucasz posty, przemyślenia, zdjęcia, wyniki, a my Ci kibicujemy. Takie wątki u nas prowadzi m.in jeszcze: @cygan786 @mav3rick @Ostap czy ostatnio @Grzes77. Sam decydujesz, kiedy, co i jak wrzucić:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybki brały ale pogoda byłą nie za ciekawa. Tyczką udało mi się połowić przez godzine pózniej za mocno wiało. 

Już po 15minutach miałem 2 amury póżniej 2 duże płocie i 2 okonie. Po donęceniu 4karpie po około 2kg dwa większe potwory około 5kg zostały w wodzie. 

JAk zaczęło wiać przeokrutnie to w ruch poszedł feeder i już w drugim żucie karp 1,5 i w ciągu 2 godzin jeszcze 5 wpadło. 

IMG_1511.JPG

IMG_1512.JPG

IMG_1513.JPG

IMG_1514.JPG

IMG_1515.JPG

IMG_1516.JPG

IMG_1519.JPG

IMG_1520.JPG

PS. rybą są duże to podbierak jest ogromny :) i takie wrażenie robi 

Edytowane przez Biały
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Byłem w niedziele. Łowienie zacząłem na dalekim dystansie, jakieś 20 m od drugiego brzegu. Dwie godziny siedziałem bez brania, więc postanowiłem się skrócić co okazało się strzałem w dziesiątkę. Dwie wędki, koszyk i metoda. Do koszyka szła zanęta, a do metody sam pellet. Na koszyku bardzo szybko zameldowały się ryby, ale wyraźnie mniejsze, niż później na metodę. Kluczem do fajnych rybek na metodę była malutka kulka Ringersa, i haczyk 16. Na duże przynety i zanetę wchodziły wyraźnie mniejsze ryby. Zlowilem 13 rybek. Kilka wartych pokazania :) ryby bardzo silne i waleczne. Ciężko się łowi na dwie wędki jak ryba tak szaleje pod brzegiem.. :)
P.s. siedziałem chyba gdzie był@Bartosh na zawodach.fc9fcbcb204e18c2bae6c0abf22ad9bf.jpgc38ea73ec797e73ca922d3f5d7ae3b21.jpg571d84089e8b1aaf00ab2130b1fba2e1.jpgcf6af34eb28c2652fe01c9a9827e6dd9.jpg

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jazzriba napisał:

Byłem w niedziele. Łowienie zacząłem na dalekim dystansie, jakieś 20 m od drugiego brzegu. Dwie godziny siedziałem bez brania, więc postanowiłem się skrócić co okazało się strzałem w dziesiątkę. Dwie wędki, koszyk i metoda. Do koszyka szła zanęta, a do metody sam pellet. Na koszyku bardzo szybko zameldowały się ryby, ale wyraźnie mniejsze, niż później na metodę. Kluczem do fajnych rybek na metodę była malutka kulka Ringersa, i haczyk 16. Na duże przynety i zanetę wchodziły wyraźnie mniejsze ryby. Zlowilem 13 rybek. Kilka wartych pokazania :) ryby bardzo silne i waleczne. Ciężko się łowi na dwie wędki jak ryba tak szaleje pod brzegiem.. :)
P.s. siedziałem chyba gdzie był@Bartosh na zawodach.fc9fcbcb204e18c2bae6c0abf22ad9bf.jpgc38ea73ec797e73ca922d3f5d7ae3b21.jpg571d84089e8b1aaf00ab2130b1fba2e1.jpgcf6af34eb28c2652fe01c9a9827e6dd9.jpg

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

Brawo Przemek - piękne rybki, i to na moim miejscu :D widzę, że już je wyczułeś i na lipcowych eliminacjach dasz nam szkołę :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Bartosh napisał:

Brawo Przemek - piękne rybki, i to na moim miejscu :D widzę, że już je wyczułeś i na lipcowych eliminacjach dasz nam szkołę :champagne-2010:

To jak Pan łowił, że nic nie złowił :P
 

@jazzriba ten z plamami to przecież mój, dobrze go pamiętam jak podbierałeś dzień przed zawodami :D

A na poważnie - GRATY :icon_arrow1:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...