Welcome to dlaRyb.pl

Witamy na portalu dlaRyb.pl, cała treść w poszczególnych działach jest widoczna dla wszystkich Gości oraz Użytkowników, jednak aby móc komentować, rozmawiać z Nami na forum, dodawać zdjęcia, czy prowadzić swój własny blog wędkarski musisz się zarejestrować. Rejestracja jest bardzo prosta, możesz się logować do nas także bezpośrednio z: facebook, twitter, microsoft czy też google+. Wszystko to jest za darmo, nie ma ukrytych kosztów, abonamentów po logowaniu i rejestracji!!!

Kubik

Skuteczny zestaw przelotowy

15 postów w tym temacie

Jak wiekszość wiecie że bardzo zaniedbałem metodę gruntową i potrzebuje pomocy. A mianowicie jak skonfigurować skuteczny zestaw przelotowy na zawody okręgowe.

Na początek wrzucę niezbędne akcesoria i myślę, że nic więcej nie potrzeba...55a95b12d20f20f4d417e09ebd381db5.jpg4002cebcd85a91d9830913d88c43ea58.jpg5e6b33c74ea06ebc1c7bcdb7fb6a1795.jpg5d16252e90d90c51af0934252fe684cc.jpg

2 osoby lubią to

Danielu które sie mniej plątają. 

Jak zrobisz skrętkę i wywalisz te metodowe łączniki to żadne się nie będą plątać

2 osoby lubią to

A jeżeli musisz je stosować to tego typu

DSC01750.JPG

2 osoby lubią to

@stas1 , a czy wg nowego regulaminu można stosować skrętki? Jak to było traktowane na MP?
U nas w zeszłym roku było można, ale wtedy były jeszcze trochę inne zasady.
To by sporo ułatwiło.
Co do łączników to można jeszcze użyć tych od Cralluso, choć przy skrętce lepiej nie używać wcale. Petla w petle wystarczy. 0e0d198b4d02cfda68dd17193803d876.jpg

2 osoby lubią to

Z mojej wiedzy skrętka jest dozwolona,ważne żeby odległość od haka do końca koszyka nie była mniejsza niz 50cm.

Zestaw nie może być zablokowany pomiedzy koszykiem a szpula kołowrotka,także wg mnie wszystkie wariacje dozwolone ale w wersji in line

Mikro krętlik może być ,choć też jestem za łączeniem poprzez pętlę,ciężej jet gdy łowisko głębokie i łowimy na białe potrafia narozrabiać

2 osoby lubią to

Jeżeli nie bede używał kretlika do przyczymania koszyka użyć stopera i koralika?

Napisano (edytowany)

skrętka(może być króciutka) węzeł ósemkowy i to co podałeś

Edytowano przez stas1

Dzieki Stasiu i Daniel powoli zaczynam układać to w głowie i po waszych sugestiach wszystko jest łatwiejsze. Jeszcze jedno koszyczki obojetnie jakie czy macie swoje ulubione potrzebuje 5g

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Wydawcą portalu dlaRyb.pl jest:

FUNDACJA "DLA RYB"
BOGUNIEWO 45, 64-610 BOGUNIEWO
Nr Konta: PKO BP 64 1020 4128 0000 1202 0123 2578
KRS: 0000613501 NIP: 6060096225 REGON: 364237131
https://dlaRyb.pl; e-mail: fundacja@dlaRyb.pl; tel.: 61 307 99 99