Skocz do zawartości

Parasol, brolly, namiot, Camper coś jeszcze


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Czasami tak mam, że popadam w manie kupowania sprzętu wędkarskiego, jak już sobie coś ubzduram coś fajnego to nie ma zmiłuj.

Tak też było przy zakupie NASH H-GUN OVAL BROLLY, najpierw miał to być zwykły parasol, potem coś więcej i więcej, a na końcu wyszła broll-ka.

Uważam ją do swojego łowienia jako optymalną, zasiadki nad wodą moją nie trwają przeważnie więcej niż 48h, więc jednym pociągnięciem ręką mam zarówno schronienie przed wiatrem, słońcem jak i przed deszczem, tyle co przez 24h jak mi się zachcę to idę na małą drzemkę.

Niestety wraz, z kolejnym gadżetem miejsca w aucie brakuje, czy to już czas na Camper-a? Oby nie :)

Parasol czy Broll-y  a może namiot? 

IMG_8121.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku wyposażyłem sie w taki lekki,zajmujący mało miejsca brolly. Dodatkowo zakupiłem też parasol,ale głównie ze względu na zawody wędkarskie w których od czasu do czasu startuję. Parasol jest wygodniejszy przy aktywnym wędkowaniu. e7ede750c70f85705a7592a9dec5d8e0.jpgfcd1af4afba73e0e70fb889cbafd5013.jpg43fdccf41d5a07620e712cb6cb7fdde0.jpg05bffdf0ab053a830fc8b870805e4a0c.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam parasol z dopinanym bokiem . Jest świetny wiele nocek pod nim spędziłem sam czy z teściem i żaden wiatr deszcz czy słońce nam nie psuły zasiadki . Namiot hmm jeżeli jedzie się na więcej jak 2 noce warto mieć żeby wieczorem wyprostować gnaty jak ktoś pilnuje sprzętu .

parasol-z-bokami-oslona-konger.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sezon zimowy to zakupyyyyy :) Na mojej liście jest parasol. Duży i tani. Nie musi być na wiele kat, bo wolę 3-2 tanie, zamiast jednego drogiego. No, ale tani, nie znaczy zupełnie zły. Macie jakieś pomysły na parasol z osłoną 2/3 (taki, jak pokazywał Suwi)? Co z tej taniochy jest najlepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik polecam ci ten 

http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/popengallery.php?kind=0&parent=24019&id=51488

Mam go pare lat i sobie chwale przeciwdeszczowy , przeciwsłoneczny w razie potrzeby .

Koniecznie kup sobie jeszcze sztycę

http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/popengallery.php?kind=0&parent=99799&id=57486

 

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście posiadam jaxon kosztuje około 180

Kolega ma kongera i te jest dobry cena równie około 180

Przy zakupię patrzę na materiał aby nie był mocno prześwitujący bo może puszczać wodę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chcę taki solidniejszy. Wiem, że mając 200 PLN w ręku można już powybrzydzać. Konger ogólnie jest całkiem fajny. Ten Maćka też, ale nie wiem jaka to marka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...