Skocz do zawartości

Albion Match 4,50 / 25g


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Grzes77 napisał:

Miał ktoś styczność z tym kijkiem ?

https://sklepdrapieznik.pl/sklep/konger/10252-albion-match-450-25g.html

Ciekaw jestem czy pchać się w Kongera czy dołożyć kilka stówek i kupić coś na T, P lub D. Szukam odległościówki => 4,5 m :champagne-2010::icon_arrow1:

A jesteś pewien, że te Drennany, Prestony, czy T (Trabucco? Tubertini?) są lepsze niż wspomniany Konger?
Bo chyba nie tylko sama marka ma znaczenie, ale i konkretne modele oraz konkretne zastosowania.

Ja nie mam zbyt wiele sprzętu, ale jedyna moja wędka typu match, ma pewnie z 18 lat i wyholowałem na niej trochę ryb. Choć jednocześnie od początku miałem wrażenie, że to nie jest mój typ wędziska (zbyt mała średnica przelotek).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedną odległościowkę Dragona ale stosuje ją do wypuszczanki. Ta metoda mi nie leży,może dlatego,że głownie wędkuję na rzekach i dlatego preferuję bolonki .Jeśli poważnie myślisz o drogich kijach do tej metody firm na D czy P to może rzuć okiem na matchówki Flagmana,ktore podobno na ww angielskich markach są wzorowane,podobnie jak feedery tej ukraińskiej firmy. Mowią,że jakościowo Flagman nie odstaje ale ceny ma za to bardziej konkurencyjne. 

http://glinywedkarskie.pl/shop/odleglosciowki/503-flagman-elite-mantaray-slider-39-m.html

 

 

 

 

Edytowane przez stan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie firma się liczy, tylko ja z Kongerem nie miałem do czynienia. Prestony i Drennany to kwota około 1 200 PLN a moim zdaniem to przesada. Takie 6 stówek jeszcze bym przeżył, wędki od 3,6 do 4,2 to mam i chcę jeszcze taką =>4,5m. Jeszcze się porozglądam i chyba tego Kongera łyknę lub znów poczekam na Rybomanię jak w ubiegłym roku :icon_arrow1::champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kongera, nie wolno bagatelizować. Z tego co słyszę, na krajowym rynku, zapodaje jedne z lepszych kijków spiningowych. Ja mam bolonki, co prawda niskiej serii, ale jedne z najlżejszych i w naprawdę dobrej akcji za małą kasę. A zapewniam, że seria Albion to nie byle co.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, stan napisał:

Jeśli poważnie myślisz o drogich kijach do tej metody firm na D czy P to może rzuć okiem na matchówki Flagmana,ktore podobno na ww angielskich markach są wzorowane,podobnie jak feedery tej ukraińskiej firmy. Mowią,że jakościowo Flagman nie odstaje ale ceny ma za to bardziej konkurencyjne. 

http://glinywedkarskie.pl/shop/odleglosciowki/503-flagman-elite-mantaray-slider-39-m.html

Ten Flagman ciekawie się prezentuje i troszkę lżejszy od Kongera,  kurde zawsze musi być problem z wyborem. Kiedyś przyjechali z za wschodniej granicy, kupiło się teleskopa i każdy był happy. W tych czasach co raz ciężej coś wybrać ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,nawet bardzo ciekawie,choć gdybym ja kupował,to brałbym shermana 450/25 . Waży 250 gram ,ale jest o wiele tańszy i mocniejszy,tak przynajmniej wynika z opisu. Ten Flagman ma w ogóle bardzo ciekawe kije..Ich parametry robią wrażenie. Szkoda tylko,że jest tak słabo dostępny w Polsce,bo chyba tylko sklep Gliny Natura nim handluje.gdyby Flagman był dostępny też w innych sklepach,ceny bylyby jeszcze niższe. Sam noszę się z zamiarem kupna picera sherman pro.Czekam też az ww sklep sprowadzi bolonkę z tej samej serii co match z linku,który wstawiłem.

Edytowane przez stan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...