Skocz do zawartości

Jesienne feederowanie


Adeptus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do przeczytania artykułu napisanego przez mojego kolegę o jesiennym feederowaniu. Artykuł można znaleźć http://fishing-book.com/articles/60 Podzielcie się swoimi doświadczeniami, sam nie mam dobrych wyników o tej porze roku więc chętnie poczytam co o tym myślicie 

 

23517418_2133466160208779_69162568147612

Edytowane przez Adeptus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Adeptus napisał:

Zapraszam do przeczytania artykułu napisanego przez mojego kolegę o wiosenny feederowaniu. Artykuł można znaleźć http://fishing-book.com/articles/60 Podzielcie się swoimi doświadczeniami, sam nie mam dobrych wyników o tej porze roku więc chętnie poczytam co o tym myślicie 

 

23517418_2133466160208779_69162568147612

 

Jaki jest sens dawania linku do strony zamkniętej - na forum ogólnodostępnym.... ( masz jakiś artykuł to publikuj - a nie reklamuj swoją stronę .....)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Adeptus napisał:

Zapraszam do przeczytania artykułu napisanego przez mojego kolegę o wiosenny feederowaniu.

Mały błąd się wkradł.

Dodam jeszcze od siebie:

Dopóki nie było jeszcze przymrozków, karpie jak i  inne ryby potrafią regularnie odwiedzać te same miejsca co latem, ale często musimy wziąć poprawkę na aspekt który nie był wzięty pod uwagę w artykule:

    - Pora dnia!

Zauważyłem, jeżdżąc swojego czasu na pobliską zaporówkę, że jesienią sporo rybek bierze późnym wieczorem, a nawet nocą.

Nie wiem czym to jest powodowane.

Nęciłem regularnie pszenicą i kulkami około 12 w południe przez trzy dni, potem zasiadka.

Mogłem siedzieć cały dzień, a brania i tak zaczynały się około 18 i trwały do 22!

Zdaję sobie sprawę, że łowisko łowisku nierówne i gdzie indziej brania mogą być o innych porach, ale to już trzeba sprawdzić w praktyce.

 

Edytowane przez PawelL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje. Strana niedlugo bedzie ogolnodostepna. Nie publikuje cudzych artykulow.

Wracajac do tematu, moim zdaniem bardzo wazne jest tez szukanie ryby. Mozna co rzut oddalac o 1-2m i jak beda wskazania to dopiero kombinowac.
Zbadanie glebokoaci lowiska i znalezienie dolkow to tez wazna sprawa ale czy roznice rzedu 10cm maja znaczenie?

Jesacze jakies ciekawe przemyslenia macie? Chociaz jak dzis spadl snieg w warszawie to nie wiem czy jeszcze pojade :)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jesienny feeder za bardzo się nie różni od wczesno wiosennego - No bo jeśli spojrzeć na rzeki i zimowiska ryb to teraz tam są najlepsze efekty oraz największa presja. Ryby w wodach gromadzą się czasami w jednym miejscu i są łatwym łupem wędkujących. Szkoda, że nie wszyscy mają umiar wtedy w zabieraniu ryb. No ale my skupiamy się raczej na etycznym podejściu wędkarstwa, więc większość z nas wypuszcza ryby lub zabiera tyle ile powinno:icon_arrow1:

W sobotę pływałem ze spinnem i zatęskniłem za feederem, chyba już nie będzie okazji w tym roku, no chyba, że faktycznie coś mnie najdzie Panie @jazzriba :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, stan napisał:

Zamów sobie przez internet. W niektórych internetowych sklepach wędkarskich są dostępne.

To jest leniuch i teraz czarną robotę na mnie zwala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...